Skocz do zawartości

OBK '08 i luksus -> tylny nawiew <-


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Duzo roboty z tym zeby w obk 2.5 dorzucic tylny nawiew jak w H6?

 

Bo z tego co widze to:

Potrzebuje #19 oraz #22, czyli jakis kawalek plastiku oraz silnik. PYATNIE: czy jest w 2.5 wtyczka do ktorego to tego silniczka, czy tylko w h6, obawiam sie ze pewnie nie ma ?

1.thumb.png.196c7f23ffa09871d301382bf6fd439d.png

 

Idac dalej, chyba potrzebne jest:

#28,#26 i cala reszta konsoli srodkowej, czyli w zasadzie cala konsola :) (to akurat mam, tylko ze z UK)

 

no i kolejne pytanie, czy te nazwijmy to plastikowe rury doprowadzajace powietrze pasuja z uk do auta z kiera po lewej czy nie?

 

2.thumb.png.12c0207c9e0ad297dcb4112d14cf6a46.png

 

 

Oraz bonus dla wytrwalych...

 

Czy te ledowe ringi w uchwytach na kubasy mozna podlaczyc do wiazki ktora jest 2 2.5L czy oczywiscie nie ma wtyczki i trzeba kombinowac ?

 

Oraz mega bonus dla "supergosci" - czy niebieskie ledy mzna jakos latwo (L A T W O) wymienic na czerwone?

 

Bardzo dziekuje i stawiam piwo odwaznym zdecydowanym odpowiedziec.

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem pociągnąć temat ale się nie udało, został mi tylko ten tunel z kratką na tył.
Oświetlenie kubków możesz pewnie pociągnąć z oświetlenia grzania foteli albo zapalniczki w schowku.
Kolor można na pewno zmienić ale czy łatwo to kwestia interpretacji ;) Jak masz tunel to masz dostęp i od razu zobaczysz czy tam żarówka czy jakiś led wlutowany ale to raczej nie ta technologia na japońskim rynku  więc zmiana koloru nie powinna być bardzo problematyczna

 

 

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, piwozniak napisał:

Duzo roboty z tym zeby w obk 2.5 dorzucic tylny nawiew jak w H6?

 

Pytanie, czy jest sens się w to bawić. Miałem nawiewy w OBK MY15 i działały dosyć anemicznie. Żeby efekt był odczuwalny, to dmuchawa główna musiała być ustawiona na wyższy bieg a kierunek nawiewu na tułów. Jak było ustawione tylko na nogi i szybę, to słabo wiało. Mam teraz nawiew na tył w innym samochodzie i działa to nieporównywalnie lepiej niż w OBK i to niezależnie od ustawienia przednich nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...