Skocz do zawartości

Pytanie do doświadczonych o swap hamulców z 277 na 294 mm


zieloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę kogoś o poradę kto orientuje się w temacie w 100%. Mianowicie.... chcąc zrobić swapa hamulców przód z 277mm dwutłoczek na 294 mm czterotłoczek, wiadomo, potrzebuję zaciski czterotłoczkowe,  klocki pod te zaciski, tarcze 294mm ....... no i własnie czy to wszystko czy jeszcze coś, np  czy jarzma też muszę wymienić pod nowy zestaw, czy może jakimś cudem pasują z zestawu 277mm. Potrzebuję konkretnych informacji,  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PrzemoST napisał:

O jakich jarzmach Wy tu opowiadacie. Zaciski czterotłoczkowe nie są zaciskami pływającymi. Montujesz to na 2 śrubach w fabryczne otwory i finisz. 

Cholera, racja... zaćmiło mnie z dwutłoczkiem 277 na 294. Przepraszam.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PrzemoST napisał:

O jakich jarzmach Wy tu opowiadacie. Zaciski czterotłoczkowe nie są zaciskami pływającymi. Montujesz to na 2 śrubach w fabryczne otwory i finisz. 

czyli żeby było jasne.... bo naprawdę potrzebuję PEWNEJ informacji,  kupuję zaciski czterotłoczkowe, klocki i tarcze 294mm i nic a nic więcej... ma pasować po zdemontowaniu moich ori zacisków i tarcz 277mm ? Dobrze rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montujesz 4tloczek jakby tam siedzial od nowosci, nie potrzebujesz kompletnie nic. Oprocz nowych tarcz i klockow :))). Od siebe polece tarcze od PizzaBrakes wysokonaweglane, co jakis czas odstawiam "debilizm" tj. rozpedzam sie do 200 i hamuje jak glupek no i jest super, nie bija. Cena smieszna, ja do Legasia 5 zaplacilem 500 za komplet, klocki wzialem chyba nad wyraz bo mintex 1155 i jestem naprawde mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...