Jump to content

Średnica stabilizatora tylnego

Danko
 Share

Recommended Posts

Hej, tak jak w tytule. Byłby ktoś mi w stanie podać te wartość? Chcę zamówić komplet tulei wahaczy na tył, ale wymagają podania tej średnicy. Sam nie mam jak sprawdzić, a gdzie szukać to nawet nie wiem.. 

Legacy IV 2008 (po lift) 2.0R EJ20F kombi. 

Dzięki! :thx:

Rozumiem, że nie wszystkie legwany mają jeden wymiar, a w zależności od silnika? I dzięki :)

Edit - dostanę się do tego bez podnoszenia fury? Lewarek mi się obecnie nie mieści, muszę inny kupić :facepalm:

Edited by Danko

Wychodzi na to wg magicznej stronki, że 19 byłoby prawidłowe faktycznie. Ale idę to obadac, bo faktycznie lepiej mieć pewność.. Niestety będę zmuszony policzyć średnicę z obwodu, ale na coś ta szkoła może się wreszcie przyda :biglol:

SmartSelect_20191125-164427_Chrome.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Po chwilach udręki wpadłem na pomysł, by sprawdzić, jaki klucz by pasował. Sprawdziłem 18mm, 19mm, 21mm (20 brak). 18 nie weszło, 19 weszło kawałek, raz mi wskoczyl cały klucz (więc na styk, jakby minimalnie przy-mały), 21 był luźny. Zgadzałoby się zatem te 19mm. Wyżej podawana strona podawała dokładniej 19.1, stąd mogłyby być mikroskopijne problemy przy 19. Daleko temu do dokładności suwmiarki, ale cóż robić 

• Like 1