Jump to content

Recommended Posts

Uszanowanie, 

czy SIP jest w stanie rozkodować japoński krótki vin ? interesuje mnie tzw datacard wyposażenia itp itd ?? serwis odsyła do centrali 

Można zamknąć, pierwszy lepszy z internetu serwis w jp odpisał na maila. Nie Ma co się dziwić ze evo góra jak tak działa odpowiedz działy technicznego 

Godzinę temu, kipp3r napisał:

Można zamknąć, pierwszy lepszy z internetu serwis w jp odpisał na maila. Nie Ma co się dziwić ze evo góra jak tak działa odpowiedz działy technicznego

Musi Pan wiedzieć, że Dział Techniczny zawsze ma dobre przeczucia co do ludzi :hi:

prywatne przeczucia proszę pozostawić dla siebie, a potencjalnego klienta obsłużyć. Nie wiem, nie chce mi się - wystarczy napisać NIE MOŻEMY i temat zamknięty. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi jest olaniem tematu :)

Godzinę temu, kipp3r napisał:

prywatne przeczucia proszę pozostawić dla siebie, a potencjalnego klienta obsłużyć. Nie wiem, nie chce mi się - wystarczy napisać NIE MOŻEMY i temat zamknięty. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi jest olaniem tematu

Szanowny Panie,

Musi Pan zrozumieć, że mamy wiele na głowie, mimo to staramy się zawsze udzielać odpowiedzi tu na forum. Niemniej jednak nie mamy możliwości tego uczynić na bieżąco- za co przepraszamy. 

DT