Jump to content

Dywaniki gumowe Forester SG 2003

kriskristoffers
 Share

Recommended Posts

Mikołaj zbliża się wielkimi krokami i może czas "naciągnąć" małżonkę na zakup dywaników gumowych do chabra. bo takowych nie posiadam. Oczywiście na znanym portalu ofert sporo i dlatego pytanie do Was. Chodzi mi o taki zestaw, który będzie najbardziej odpowiedni do rocznika 2003, bez przycinania i kombinowania - po prosty ma leżeć jak ulał. :)

Może ktoś kupował i coś poleci?

U mnie od 2012 jeżdżą gumy z Rezaw-plastu. Leżą dobrze, nie śmierdzą i nie wycierają się pod piętą. Patrze, że mają teraz w ofercie zestaw z ochroną na tunel pod nogami pasażerów z tyłu.

40 minut temu, evi napisał:

U mnie od 2012 jeżdżą gumy z Rezaw-plastu. Leżą dobrze, nie śmierdzą i nie wycierają się pod piętą. Patrze, że mają teraz w ofercie zestaw z ochroną na tunel pod nogami pasażerów z tyłu.

Potwierdzam, Rezaw-plast jest ok. 

Ja akurat założyłem zestaw z SG do SF-a bo do dziadka już nikt porządnych zestawów nie robi. 

W Outback 2013 mam też komplet i jestem bardzo zadowolony, oczywiście obowiązkowo z ochroną na tunel środkowy. 

Nie wycierają się, dobrze pasują do auta, nie śmierdzą (a wręcz nowe zestawy ładnie pachną) i mają jeden z najwyższych rantów. 

Dodam coś od siebie - niecały miesiąc temu kupiłem na znanym portalu dywaniki gumowe, wybrałem te z tańszych bo mam jeszcze duuużo innych rzeczy w aucie do zrobienia, włożyłem, wg mnie pasują i spełniają swoje zadanie, numer aukcji to 8338282192 (jest tez opcja z przykryciem tunelu środkowego). Z dodatkowych uwag - po otwarciu drzwi czuć "nowość" czyli gumę, mnie to nie przeszkadza, komuś może więc o tym piszę.

11 godzin temu, Sailingman napisał:

Ja polecam oryginalne J501SSA110 - inna polka cenowa ale sa mega pancerne i super wygladaja. Mam je chyba juz okolo 10 lat i dopiero teraz pod pieta kierowcy zaczynaja sie przecierac.

Fajnie wyglądają, wyglądają na pancerne, ale dopasowanie średnie, szczególnie pasażera no i na tył są tak maleńkie, że dorosły buta nie zmieści. No i prawie zerowa burta :P 

• Upvote 1

12 minut temu, BazaN napisał:

Co do oryginałów, pancerne i mało użyteczne. Z tyłu dramat, kierowcy ciągle ucieka z mocowania, pasażera akurat leży ok ;)

Co do mocowania kierowcy to polecam po zamontowaniu przewiazac np drutem. Trzyma perfekt

• Thanks 1