Skocz do zawartości

Dywaniki gumowe Forester SG 2003


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj zbliża się wielkimi krokami i może czas "naciągnąć" małżonkę na zakup dywaników gumowych do chabra. bo takowych nie posiadam. Oczywiście na znanym portalu ofert sporo i dlatego pytanie do Was. Chodzi mi o taki zestaw, który będzie najbardziej odpowiedni do rocznika 2003, bez przycinania i kombinowania - po prosty ma leżeć jak ulał. :)

 

Może ktoś kupował i coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, evi napisał:

U mnie od 2012 jeżdżą gumy z Rezaw-plastu. Leżą dobrze, nie śmierdzą i nie wycierają się pod piętą. Patrze, że mają teraz w ofercie zestaw z ochroną na tunel pod nogami pasażerów z tyłu.

Potwierdzam, Rezaw-plast jest ok. 

Ja akurat założyłem zestaw z SG do SF-a bo do dziadka już nikt porządnych zestawów nie robi. 

W Outback 2013 mam też komplet i jestem bardzo zadowolony, oczywiście obowiązkowo z ochroną na tunel środkowy. 

Nie wycierają się, dobrze pasują do auta, nie śmierdzą (a wręcz nowe zestawy ładnie pachną) i mają jeden z najwyższych rantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie - niecały miesiąc temu kupiłem na znanym portalu dywaniki gumowe, wybrałem te z tańszych bo mam jeszcze duuużo innych rzeczy w aucie do zrobienia, włożyłem, wg mnie pasują i spełniają swoje zadanie, numer aukcji to 8338282192 (jest tez opcja z przykryciem tunelu środkowego). Z dodatkowych uwag - po otwarciu drzwi czuć "nowość" czyli gumę, mnie to nie przeszkadza, komuś może więc o tym piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sailingman napisał:

Ja polecam oryginalne J501SSA110 - inna polka cenowa ale sa mega pancerne i super wygladaja. Mam je chyba juz okolo 10 lat i dopiero teraz pod pieta kierowcy zaczynaja sie przecierac.

Fajnie wyglądają, wyglądają na pancerne, ale dopasowanie średnie, szczególnie pasażera no i na tył są tak maleńkie, że dorosły buta nie zmieści. No i prawie zerowa burta :P 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...