Skocz do zawartości

Subaru Outback 2015 2.5 EU awaria EyeSight


Adrian713

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Problem z Outbackiem zaczął się po kolizji ze zwierzyną leśną na w skutek czego uszkodzona została pompa abs i szyba czołowa. Niestety na auto nie miałem wykupionego autocasco co wiąże się z usunięciem szkody gotówkowo. Wszystkie części kupowałem w ASO, oprócz szyby czołowej i pompy abs o tym samym numerze co była zamontowana w aucie. Moje pytanie brzmi czy te pompy się programuje? Na wyświetlaczu po włączeniu zapłonu pojawia się komunikat o wyłączonym eyesight, sprawdź instrukcje. Oczywiście instrukcje sprawdziłem i tam odesłało mnie do serwisu, gdzie nic nie poradzono na mój problem, dowiedziałem się jedynie że auto widzi przeszkodę i ile metrów się od niej znajduje. Szukam kogoś na terenie polski, kto to naprawi, a przynajmniej  zdiagnozuje usterkę.

Pozdrawiam Adrian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mamy tutaj dwa czynniki które mogą powodować problem. Rozumiem, że pod sformułowaniem pompa ABS masz na myśli cały moduł, czyli pompa wraz z modułem? Te moduły wymagają parametryzacji. Drugi, to szyba czołowa. W przypadku EyeSight, zawsze po wymianie szyby konieczne jest przeprowadzenie kalibracji systemu. Jednak w związku z tym, że szyba jest nieoryginalna, może z tym być problem.

Czy wizyta w serwisie który nic nie pomógł to było ASO, czy zakład niezależny? Czy próbowali skalibrować system?

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marcin M napisał:

Witam,

 

Mamy tutaj dwa czynniki które mogą powodować problem. Rozumiem, że pod sformułowaniem pompa ABS masz na myśli cały moduł, czyli pompa wraz z modułem? Te moduły wymagają parametryzacji. Drugi, to szyba czołowa. W przypadku EyeSight, zawsze po wymianie szyby konieczne jest przeprowadzenie kalibracji systemu. Jednak w związku z tym, że szyba jest nieoryginalna, może z tym być problem.

Czy wizyta w serwisie który nic nie pomógł to było ASO, czy zakład niezależny? Czy próbowali skalibrować system?

 

Pozdrawiam,

 

Marcin

Była to wizyta w autoryzowanej stacji, a odnośnie pompy to wymieniona była pompa wraz z modułem. A czy próbowali kalibrować? Tego nie wiem 

Edytowane przez Adrian713
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry,

 

Panowie czy udało się rozwiązać problem z eyesight i komunikacją pompy ABS? 

Mam podobną sytuację i serwis nie może połączyć się pompą ABS. Dostają informacje, że auto jest niekompletne. 

Legacy 2017 USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...