Jump to content

[Kraków] Kto się wybiera na III el. SuperOesu do Kielc 21.04

matt
 Share

Recommended Posts

.... wielkie dzieki za ofertę ale ja w sobote odpadam jednak .... jade w inne miejsce, żeby coś poradzić (być może!) na aktualny brak czegoś do upalania :twisted:

pozdr. matt

Na pierwszym miejscu był Zbyszek jadący białym Lancerem Evo V RS - piekielna maszyna... ale w zasięgu :twisted:

Na drugim niebieskie STi ;-)

Na trzecim Witek również niebieskim STi

Dziękuję wszystkim za rewelacyjną zabawę w duchu sportowej rywalizacji! Fantastyczna atmosfera!

shodana nie bylo zostal z zona i dzieciakiem :wink:

a jak carfit ?

Całkiem dobrze mi się jechało, z wyników tez w miare byłem zadowolony, choć nie wiem które miejsce bo wyjechałem wcześniej, ale myślę że okolice 6,7,8 miejsca w gen.

Rozmawiałem z wielokrotnym zwycięzcą ( Lancer RS ) i powiedział wprost, na takich próbach bez slicka , można zapomniec o pudle. Zresztą cała pierwsza trójka jechała na slickach :roll:

Więc wczoraj powiedziałem sobie " nie będzie niemiec pluł nam w twarz " i zamówłem slicki na nastepną edycję OES :twisted::mrgreen:

A co do tego RS to nie taki potwór, na dojazdówce jechał za mna i poszliśmy pełnym ogniem pod górę, i co..... odjechałem mu, sam był w szoku :shock: :twisted: , i pytał się co mam pod maską , faktem jest że gość naprawde ogarnia temat, i jest poprostu dobry, i chwała mu za to.