Skocz do zawartości

Napięcie sondy/wykres WRX gh (0-5 Volt)


Jacu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jakie powinno być właściwe napięcie dla pierwszej sondy w wrx gh? Byłem święcie przekonany że będzie to oscylowac w granicach 0.1-0.9V a u mnie jest od 0.06V do 4.997V

Problem jest taki że auto mocno faluje na wolnych, zazwyczaj pomaga jak go zgasze I odpale ponownie. Czasem w tym momencie wywala błąd P0134(brak aktywności sondy) i wtedy jej  napięcie jest stale: 2.199V a auto pracuje równo. Oczywiście rozważam przede wszystkim wymianę sondy Ale nim to zrobie to może znajdę tu jakąś podpowiedź, u Was przy sprawnych sondach też są takie napięcia? 20191107_123430.thumb.jpg.5eec99355288b36f0ae3adb5f2bc1f64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sonda szeroko pasmowa to nie sprawdzisz tego oscykoskopem bo to sonda prądowa o bardzo małym prądzie różnicowym ib.

Jakie masz kolory przewodów , jak wyglądają korekty SFT, LFT na gorąco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, teraz zauważyłem że ktoś wsadził całkiem inną sonde, jedynie kolory się zgadzają bo są dwa czarne, biały I niebieski. Nie jestem pewien na 100% Ale czy do mojego auta (Wrx gh 2007) właściwa sonda to Denso Dox-0537? Tak mi wychodzi według katalogu Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...