Skocz do zawartości

Subaru Legacy 2001 - demontaż konsoli


Szymon Koronkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwigasz obudowe lewarka zmiany biegów

Wyjmujesz popielniczke

Tam są 2 śrubki przy szynach popielniczki i jedna głęboko przy scianie grodziowej.

Zdejmujesz maskownice przy włączniku przeciwmgielnych i tam jest chyba śrubka.

 

Konsola jest na wcisk

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liczniku główne żarówki to W3W jak wstawisz W5W będzie bardzo mocno świecić
pozostałe żarówki to t5 i takie z wąsem 1.2W które wywija się ( podświetlenie włącznika halogenu itd)



tutaj masz jak dokładnie rozebrać panel środkowy deski

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,że gładko idzie,bo u mnie po zakupie dosłownie były egipskie ciemności. kilka żarówek świeciło,tak że aż do sprzedaży na maxa deskę ściemnili,żeby tych trzech świecących żarówek nie było widać :P. Ja jeszcze ściągałem obudowę kierownicy,żeby zegar łatwiej wyszedł,ale to chyba moja zajawka... Tego nie pokazali na filmie,ale rada. Ten plastik pod gałą skrzyni biegów ściągasz od prawej do lewej strony,bo tak są zaczepy skonstruowane. U mnie jakiś hardkorowiec , przede mną, wszystkie plastiki "na chama" z konsoli ściągał i jeden mam złamany. Środkowy plastik u dołu (od niewidocznej strony) ma po lewej i prawej "cycki" ,które wchodzą w otwory montażowe, żeby ładnie było dociągnięte i spasowane z innymi plastikami konsoli . Jak możesz to uważaj na nie ,bo są delikatne (albo u mnie co chwilę zakładali i sciągali panel, więc się wyrobiły i pękły,a teraz mam lekką kichę ).  Gdzieś fajny post na naszym forum, o tym co powinno świecić, jak  w oryginale.  Ja tylko dalej nie wiem,czy na panelu kierowcy, włączników szyb powinno świecić "Auto". Nie wiem czy to od wersji zależy,czy tego podświetlenia tam po prostu nie ma. Póki co to mam inne tematy do roboty,ale jeden świecący włącznik=1hp do przodu ;)

Edytowane przez Qubu666-Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee :) bo to pewnie jakieś koszty, a ja mam jeszczed kupę inwestycji w tym samochodzie takich wymaganych :) dziś czyszczę przepustnicę, po długim weekendzie robię regulację zaworów. Jeśli problem z zimnym zniknie zostaje sprzęgło i regeneracja przekładni :)

4x w3w + 10x t5 - a światłą przy pokrętłach od wiatraka itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymon Koronkiewicz napisał:


4x w3w + 10x t5 - a światłą przy pokrętłach od wiatraka itd.?

Nie wiem. Ja mam climatronic więc mam przyciski.

 

Ja ten licznik kupiłem z legacy twinturbo z 2000 roku jednak do polifta nie pasuje.

 

Jakbyś się zdecydował to za 250 oddam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...