Jump to content

Forester SF Pełna instrukcja serwisowa


OdimRegis
 Share

Recommended Posts

Witajcie, nie wiem czy ktoś do tego dotarł wcześniej (na pewno tak), ale nie widziałem tego na forum. Jestem w posiadaniu instrukcji dla serwisu Subaru Forester (pewnie też przyda się w innych modelach) posiada ona 3357 stron z dokładnymi wytycznymi jak dokręcać "każdą" śrubkę, serwisować praktycznie każdy element samochodu. Jakby ktoś jeszcze tego cuda nie posiadał to proszę o pw i podeślę ten dokument

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wszystko. Cześć jest podzielona cześć jest cała. Ale w tych całych źle się szuka bo to skanowane strony. Ctrl+F nie działa.

 

No to ten Twój jest do polifta czy przed lifta? Turbo czy wolnossącego? Bo są znaczne różnice choćby w elektryce. A to jakby nie było spora część serwisowki. Łącznie z procedurami diagnostycznymi. Fajne że go masz ale na kresce te schematy są już od dawna.

Link to comment
Share on other sites

2001 bez i z turbo, jest to pdf, nie sądzę żeby był skanowany bo po lewej strony w pdf mam spis treści z łatwym dostępem (na kliknięcie) do odpowiedniej sekcji i zagadnienia + na stronach są od razu linki do innych stron tak żeby nie tracić czasu na szukanie odnośników. 

 

wyszukiwanie przez ctrl + f też działa bez problemu

Edited by OdimRegis
Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie ciekawy. Nie przeglądałem tam poliftowych bo mnie to nie dotyczyło. Ale ten podzielony na pojedyncze. Połączyłem sobie dzięki PDF24. Może wrzuć to na jakiś serwer i po prostu udostępnij link.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
W dniu 4.11.2019 o 14:22, ewemarkam napisał:

Jest tutaj wszystko:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/
Nie tylko do SF;)

 

Kurcze, mam MY06 polifta na EU a w twoim linku MY06 dotyczy tylko wersji US (MY07 również, a MY08 jest po rosyjsku :facepalm:). Kopie w necie ale nie mogę znaleźć serwisówki do polifta (szczerze, to nawet na twój post trafiłem przypadkiem bo się w googlach nie indeksuje nawet...). Masz jakiś namiar może?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...