Skocz do zawartości

Forester SF Pełna instrukcja serwisowa


OdimRegis

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiem czy ktoś do tego dotarł wcześniej (na pewno tak), ale nie widziałem tego na forum. Jestem w posiadaniu instrukcji dla serwisu Subaru Forester (pewnie też przyda się w innych modelach) posiada ona 3357 stron z dokładnymi wytycznymi jak dokręcać "każdą" śrubkę, serwisować praktycznie każdy element samochodu. Jakby ktoś jeszcze tego cuda nie posiadał to proszę o pw i podeślę ten dokument

 

Pozdrawiam

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko. Cześć jest podzielona cześć jest cała. Ale w tych całych źle się szuka bo to skanowane strony. Ctrl+F nie działa.

 

No to ten Twój jest do polifta czy przed lifta? Turbo czy wolnossącego? Bo są znaczne różnice choćby w elektryce. A to jakby nie było spora część serwisowki. Łącznie z procedurami diagnostycznymi. Fajne że go masz ale na kresce te schematy są już od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 bez i z turbo, jest to pdf, nie sądzę żeby był skanowany bo po lewej strony w pdf mam spis treści z łatwym dostępem (na kliknięcie) do odpowiedniej sekcji i zagadnienia + na stronach są od razu linki do innych stron tak żeby nie tracić czasu na szukanie odnośników. 

 

wyszukiwanie przez ctrl + f też działa bez problemu

Edytowane przez OdimRegis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 4.11.2019 o 14:22, ewemarkam napisał:

Jest tutaj wszystko:
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/
Nie tylko do SF;)

 

Kurcze, mam MY06 polifta na EU a w twoim linku MY06 dotyczy tylko wersji US (MY07 również, a MY08 jest po rosyjsku :facepalm:). Kopie w necie ale nie mogę znaleźć serwisówki do polifta (szczerze, to nawet na twój post trafiłem przypadkiem bo się w googlach nie indeksuje nawet...). Masz jakiś namiar może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...