Jump to content

co to za impreza

Daro WRX

Recommended Posts

To się nią gościu nie najeździł. Ale widać ma dobre hamulce, a ten delikwent co to za nią jechał miał jakieś ledwie hamujące szuwaksy ... albo spóźniony zapłon :wink:

Śmiech'u

P.S.

pokaż pozostałe fotki

najważniejsze, że silnik i środek przewoźniczy w całości. A ile takie koszta transportu? Ktoś mi kiedyś mówił, że w przypadku sprowadzania aut z za wielkiej wody warto je przepuścić przez jakiś komis, czy cuś takowego w Niemczech :roll:

Śmiech'u

he he ma skasowany tylny blotnik i klape do wymiany ale autko fajne co?? i warte ceny tylko te koszty sciagniecia i cla.

Tak uderzony, może też mieć (i pewnie ma) połamany wydech... a do wymiany jest jeszcze pas tylny i mnóstwo innych dupereli. Może to kwestia perspektywy, ale wydaje mi się, że został skrócony o paręnaście cm.

Po dokladniejszych ogledzinach stwierdzam ze to WRX, poniewaz ma na osiach standardowe felgi sprzedawane z WRX, nie podejzewam, zeby kolo chcial dokonac downgrade'u na STi

zadalem pytanie jaka to impreza a w tamtym watku bylo co innego dolarow amerykanskich

a co do naprawy to nie ma lepszego uszkodzenia od tylu do wymiany tylny blotnik jest klapa i pas tylny kola ok a tlumik dobry bo poszlo gora

Kuba, myslisz ze az tyle by stracila na wartosci po tym wypadku ?? Ten samochod kosztowal jakies $25k przy zakupie, a jest to model 2004.

Kuba widze ze chyba nie masz pojecia o cenie auta jezeli ktos tu sprzedaje 2002 rok za 170tys zl i jest to starsza impreza to 2004 wg ciebie jest za 13 $ ameryki drogo?? :roll: wez nie zartuj gdzie w europie kupisz subaru Imprezw WRX za takie smieszne pieniadze?? a co myslisz ze auta rzywiezione z zachodu sa w lepszym sttanie?? zaden handlarz ci nie kupi z takim uszkodzeniem bo dla niego nie bedzie zarobku.

wiem cos o tym i wiem jakie sie przywozi a potem ogloszenia kupie przod do...... albo kupie dach.. i swiszczy jak jedziesz 100na /h

wg mnie to jest dobre uszkodzenie no ale ty wolisz z salonu.

a tak apropo to mialem znajomego co szukal 3 miesiace auta lekko przerysowanego w niemczech i kupił do lakieru tylko drzwi zero blacharki i po 2 miesiacach w POLSCE na swiatlch facet zukiem mu rozwalil caly tył!!!

1. Z tego co widzialem to cena na ten samochod byl $18, po drugie to wejdz na www.subaru.com i zobacz ile tu samochody kosztuja, to rzeczywiscie moze byc drogo, choc pytam bo nie wiem jaka jest strata na wartoci jezeli samochod jest bity. Do tego wez pod uwage, ze ten samochod jest tu, wiec dla ciebie to on kosztuje jakies 40% wiecej razem z kosztaim sprowadzenia i VAT i clem i innymi bajerami.

Oppps poje... misie rzeczywiscie $13 kafli, ale musisz wybaczyc bo tu jest 7ma rano, jeszcze mi sie oczy do konca nie rozkleily :-)

cena jest 13 przeciez napisalem na poczatku a strata ?? zadna bo 99% aut jest powypadkowych tylko jest najwazniejsza rzecz

kto to robil

ludzie mysla ze jak auto z zachoduu to juz musi byc unfal ale jak ktos kupil w PL w salonie i rozwali to nawet nie pytaja czy powypadkowy ,szkoda slow.

niestety mnie i mase ludzi nie stac na auta z salonu za chore ceny zawsze miałem uszkodzone z zachodu i jestem zadowolony .

tylko musi byc tak uszkodzone zeby bez problemu mozna bylo zrobic i geometria byla ok.

sam mam znajomego kierownika serwisu nie pwoiem jakiego ktory chce auto z zachodu a nie od siebie z salonu ,powod?? cena i zero wyposazenia w porownainu z zachodem.

skora nawigacja alum 16 lub 17 to juz prawie standard w pewnej czesci zachodu a u nas kogo na to stac??

niestety jezeli nie bedziemy mieli takich zarobkow jak w uni to tylko niektorzy moga rozkoszowac sie autem z salonu.

Przepraszam, zle zrozumialem. Wydawalo mi sie ze to jest cena na kontynencie amerykanskim a tu wyszlo ze 13$ to po sprowadzeniu do Polski, czyli po wszystkich oplatach i transporcie dosyc realna.

Mam kolege, ktory tu na miejscu skupuje takie samochody i je naprawia. Kilka mieciecy temu kupil WRX'a z podobnymi uszkodzeniami i przebiegiem 150 mil za 7 tysiecy $. Auta powypadkowe traca duzo na wartosci poniewaz maja tytul salvage i dosyc ciezko je pozniej sprzedac.

Mozna sobie sprawdzic ceny na ebaymotors.com, chociaz to jest kiepskie zrodlo zakopow gdzyz ceny sa przewaznie za wysokie. Takie auta kupuje sie na aukcjach organizowanych przez firmy ubezpieczeniowe, gdzie wstep maja tylko dealerzy (mozna to obejsc).

Pozatym widac ze co kraj to obyczaj, mnie np nie bylo stac na kupienie auta uzywanego, nie mialem po prostu tyle gotowki. Kupilem nowy z salonu, dostalem kredyt na 0%, znizke w ubezpieczeniu, pelna gwarancje, darmowy towing, auto na zamiane przy kazdej wizycie w serwisie itd.

Dokladnie tak jak ja, pojechalem do salonu kupic jeden z uzywanych na placu a tu sie okazalo ze nie dostane kredytu na uzywany, wiec wyjechalem nowym i tez dostalem te wszystkie bajery dodatkowe.