Skocz do zawartości

Impreza WRX 2001, halogeny dalekosiężne w miejsce standardowych.


Gawith666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Tak jak w temacie poszukuje halogenów dalekosiężnych które mogę zamontować w miejsce standardowych halogenów w imprezie WRX 2001. 

 

Jest wiele lamp różnego kalibru ale zależy mi na jak najmniejszej ilości przeróbek. Dużo jeżdżę w nocy przez leśne tereny, szukam czegoś co dobrze oświetli drogę, niezależnie od świateł drogowych a nie chce dokładać żadnych innych i robić choinki :D

 

(Szukajka nie pokazała odpowiedzi ☹️)

 

Pozdrawiam.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Forumowicz @cybelmiał w GT’ ku Wesema i świeciło to elegancko.

Średnice halo z wrx 2002 zmierzę Ci jutro.

To były Halogeny off road bez homologacji ale wesem już ich nie produkuje nie wiem nawet jaki jest ich odpowiednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 14:37, Tokio34 napisał:

To były Halogeny off road bez homologacji ale wesem już ich nie produkuje nie wiem nawet jaki jest ich odpowiednik.

 

 

Wesem robi halogeny rally, mam takie w rajdówce ale zwyklejsze dalekosiężne Wesema mam w Land Roverze na dachu i świecą lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnica OEM jakieś 17,5cm.
Też się zastanawiam co wsadzić w miejsce oryginalnych halogenów. W poprzednim WRXie miałem listwę LED ale barwa światła była taka że na mokrym asfalcie było słabo i zamontowane u dołu zderzaka więc wszystkie nierówności na drodze gubiły słup światła.73c0b415202f9459a5e0fe0f2dd2eac2.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, aQq napisał:

Średnica OEM jakieś 17,5cm.
Też się zastanawiam co wsadzić w miejsce oryginalnych halogenów. W poprzednim WRXie miałem listwę LED ale barwa światła była taka że na mokrym asfalcie było słabo i zamontowane u dołu zderzaka więc wszystkie nierówności na drodze gubiły słup światła.73c0b415202f9459a5e0fe0f2dd2eac2.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Zabiera sporo przepływu powietrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt , może już lepiej by było założyć to przed grillem? Wiadomo najlepiej gdzieś na masce lub dachu ale to już trochę więcej rzeźby.
Mój akurat nie był ekstremalnie używany i problemów z przegrzewaniem nie miałem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam serdecznie,
 
Tak jak w temacie poszukuje halogenów dalekosiężnych które mogę zamontować w miejsce standardowych halogenów w imprezie WRX 2001. 
 
Jest wiele lamp różnego kalibru ale zależy mi na jak najmniejszej ilości przeróbek. Dużo jeżdżę w nocy przez leśne tereny, szukam czegoś co dobrze oświetli drogę, niezależnie od świateł drogowych a nie chce dokładać żadnych innych i robić choinki
 
(Szukajka nie pokazała odpowiedzi )
 
Pozdrawiam.
 
Zamontowałeś coś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w GTku takie:

 

https://www.wesem.pl/produkty/lampy-rajdowe/rajd2-o150-reflektory-dodatkowe-rajdowe

 

dobrze się montują (mocowanie) - nie latają na wybojach, jest możliwość w miarę precyzyjnego ustawienia - polecam

 

wcześniej miałem:

 

https://www.wesem.pl/produkty/lampy-przednie/ho2-reflektory-dodatkowe

 

ale fi 183 są za duże i nie mieszczą się (trochę wystawały) poza tym takie mocowanie powodowało drgania reflektora i nie dało się tego ustawić

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...