Skocz do zawartości

Wydech do STI '06 (GD)


sihayan

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ponieważ po raz pierwszy muszę wymieniać coś większego w Imprezie, zdecydowałem się w końcu dołączyć do forum. Przeglądając wcześniejsze wpisy na forum widzę, że temat wydechu to temat rzeka (wszyscy jednak szukają głośniejszego i/lub powodującego wzrost mocy). Ja mam nieco inne pytanie. Czy możecie mi doradzić, który wydech końcowy będzie miał wygląd i dźwięk najbliższy oryginałowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytam poważnie. Jakbym szukam troli to bym w komentarzach na Pudelku zapytał.

W pewnym ASO sami mi poradzili żeby u nich wydechu nie robić. Z tego co widzę to koszt wydechu końcowego to 2-3 tys. Proszę jedynie o poradę który według Was przypomina najbardziej ten oryginalny (?). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hvdy napisał:

Fabryczny backbox 2-3 koła? 

No nówka około 3k PLN temat przerabiany i znany. 

 

@sihayan, to jeśli nie chcesz szydery to pytaj na tym Pudelku :P

Albo szukasz OEM używki który będzie (może) jak twój stary, kupujesz OEM albo robisz custom zeby nie był głośny. 

Większość z firm tujningowych ;) nie robi kopi OEM bo stanowcza większość użytkowników STI nie zmienia OEM na OEM tylko na głośniejszy. Ja mam dobre doświadczenie z firmą od tłumimów z Siemianowic Śląskich powinni Ci ogarnąć taki jaki sobie wymarzyłeś. 

 

W razie "w" to wal na priv dam Ci namiary na firmę. 

 

P. S. skoro już jesteś na forum to się przyzwyczaj do tego że większość z nas ma swoje poczucie humoru :P a szydera jest obecna tu cały czas. 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 23:25, sihayan napisał:

Cześć, pytam poważnie. Jakbym szukam troli to bym w komentarzach na Pudelku zapytał.

W pewnym ASO sami mi poradzili żeby u nich wydechu nie robić. Z tego co widzę to koszt wydechu końcowego to 2-3 tys. Proszę jedynie o poradę który według Was przypomina najbardziej ten oryginalny (?). 

Chcesz żeby ładnie brzmiało i nie urywało głowy to polecam H&S, Cobb lub Prodrive. Trochę głośniejsze niż seria, ale bardzo ładnie podkreślają brzmienie i nie nadwyrężą portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Simon WRC napisał:

polecam H&S

 

Ja też polecam. I przy odpowiednim kursie funta można kupić w bardzo fajnej cenie bezpośrednio od producenta. Jak masz działalność lub kogoś kto może użyczyć numer VAT UE z UK ściągasz części w cenie netto :)

Za swój backbox H&S nowy zapłaciłam kilka miesięcy temu coś około 1450 PLN z dostawą kurierem do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...