Jump to content

Blokada tylnego dyfra

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jakby coś to dawaj znać, sam ciekaw jestem, a i napisz czy automat czy manual U mnie manualna skrzynia

O ile jest wrzucony jakiś bieg by wałek zdawczy skrzyni stał nieruchomo i przed właściwym kręceniem "napręży" się luzy w napędach. Statyczny opór wisko jest do przełamania ręką, nawet 10 kg    

Posted Images

Mój miał, no i XT też ma...
To że Twój ma to akurat szczęście. Visko w dyfrze było za dopłatą w wolnossaku w turbo seryjnie. Tak przynajmniej można wywnioskować z opini ludzi.

To nie wiem czy mi się coś popierniczyło ale dałbym sobie głowę uciąć że 10 lat temu na tym forum był konsensus że wszystkie forki SG w manualu mają wisko w centralnym i tylnym dyfrze...

To nie wiem czy mi się coś popierniczyło ale dałbym sobie głowę uciąć że 10 lat temu na tym forum był konsensus że wszystkie forki SG w manualu mają wisko w centralnym i tylnym dyfrze...
Może, tak było. Jesteś dłużej na forum:)

Z drugiej strony niedawno mechanik robiący tylko Subaru stwierdził że tych mostów rozebrał pół województwa i nigdy nie widział w środku wiskozy, a że na podnośniku oba tylne koła kręcą się tak samo to TTTM :krecka_dostal: