Skocz do zawartości

Jak podnieść moc w WRX GH?


andrzej_wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na grupie. Mam kilka pytań odnośnie Imprezy GH WRX 265 po lifcie.
Planuje podnieść moc. Jaka jest bezpieczna moc przy ori skrzyni? Chciałbym celowa tak do 330 km i około. 450 nM. Co jeszcze prócz przelotu 3 calowego zmieniać?
Chce kupić taki IC. Będzie odpowiedni? IC
Zastanawiam się czy jeszcze czy pompa paliwa i wtryski zmienić, zawór blow off i jakiś dolot (ewentualnie wkładka K&N). Na koniec strojenie. Proszę o jakieś porady ewentualnie propozycje jakie podzespoły.

Edytowane przez andrzej_wroclaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompę zawsze lepiej wymienić, choćby prewencyjnie na wydajniejszą i pewniejszą. BOV nic Ci nie da jeśli chodzi o moc. Wkładka to najtańszy i najlepszy pomysł. 

Wydaje mi się, że 2.5 cala w zupełności by wystarczyły ;) 

 

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.10.2019 o 10:49, andrzej_wroclaw napisał:

A jak z intrecoolerem? 

 

Tego IC raczej nie znajdziesz, nie produkują już go. Poszukaj w UK, mają kilka rodzajów zamienników, jak kupiłem to:

https://www.ebay.co.uk/itm/REV9-For-08-14-WRX-GH-EJ25-Turbo-Top-Mount-Intercooler-Kit-Direct-Bolt-on-400hp/151747773553?epid=28003946674&hash=item2354df4471:g:4QgAAOSw~gRVpsWD

Sprawdza się. Pompę by się przydało, ale do GH nie wszystkie pasują jak się okazało na moim przykładzie (Deatschwerks nie chciała się zamontować do obudowy), mam z STi. Wtryski zostaw...

Jaką masz turbinę, ewentualnie rocznik wozu?

Dla skrzyni niebezpieczny jest moment w niskich obrotach i jego skoki. Ogarnięty tuner zrobi Ci cyferki o których piszesz bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...