Skocz do zawartości

Jaki tłumik końcowy do Forestera ??


Michu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Chciałbym sie z wszystkimi przywitać bo to jest mój pierwszy post na tym forum! :)

Mam pytanie, jaki tłumik można założyć ZA ROZSĄDNĄ CENĘ do Foresia 2.0 wolnossacego?? bo wiem ze do turbo to pewnie Scooby albo Prodriv'a, ale to nie ten przedział cenowy. Co byście radzili?? Jaki rodzaj tłumika i gdzie takiego go szukać no i co najważniejsze to jaki to ma być koszt???

PS. Na Plejadach w Wysowej kilka razy widziałem wolnossące Foresie z zmienionymi tłumikami końcowymi które bardzo ładnie brzmiały:)

 

Z góry bardzo dziękuje za wszystkie podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Chciałbym sie z wszystkimi przywitać bo to jest mój pierwszy post na tym forum! :)

To uczyń to tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

Mam pytanie, jaki tłumik można założyć ZA ROZSĄDNĄ CENĘ do Foresia 2.0 wolnossacego?? bo wiem ze do turbo to pewnie Scooby albo Prodriv'a, ale to nie ten przedział cenowy. Co byście radzili?? Jaki rodzaj tłumika i gdzie takiego go szukać

Najlepiej użyć wyszukiwarki, może coś znajdziesz. A do wolnossącego załóż sobie zwykły zamiennik w firmie robiącej tłumiki, mają katalogi, coś dobiorą.

 

no i co najważniejsze to jaki to ma być koszt???

Też Ci tej odpowiedzi tam udzielą.

 

PS. Na Plejadach w Wysowej kilka razy widziałem wolnossące Foresie z zmienionymi tłumikami końcowymi które bardzo ładnie brzmiały:)

Jesteś pewien, że były bez Turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Chciałbym sie z wszystkimi przywitać bo to jest mój pierwszy post na tym forum! :)

To uczyń to tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101962

Mam pytanie, jaki tłumik można założyć ZA ROZSĄDNĄ CENĘ do Foresia 2.0 wolnossacego?? bo wiem ze do turbo to pewnie Scooby albo Prodriv'a, ale to nie ten przedział cenowy. Co byście radzili?? Jaki rodzaj tłumika i gdzie takiego go szukać

Najlepiej użyć wyszukiwarki, może coś znajdziesz. A do wolnossącego załóż sobie zwykły zamiennik w firmie robiącej tłumiki, mają katalogi, coś dobiorą.

 

no i co najważniejsze to jaki to ma być koszt???

Też Ci tej odpowiedzi tam udzielą.

 

PS. Na Plejadach w Wysowej kilka razy widziałem wolnossące Foresie z zmienionymi tłumikami końcowymi które bardzo ładnie brzmiały:)

Jesteś pewien, że były bez Turbo?

 

Tak jestem pewien ze to były wolnossace. Mysle ze po prostu jak by zamontowac taki przelotowy tłumik koncowy to juz by dało to ładne brzmienie, tylko trzeba odpowiednio dobrac srednice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem pewien ze to były wolnossace. Mysle ze po prostu jak by zamontowac taki przelotowy tłumik koncowy to juz by dało to ładne brzmienie, tylko trzeba odpowiednio dobrac srednice.

A ja myślę, że źle myślisz :) Przelotowa puszka może i fajnie brzmi jak auto stoi, ale na autostradzie przy wolnossącym silniku robi się uciążliwa, ale co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...