Skocz do zawartości

Idzie zima! Opony zimowe. Opinie, doświadczenia


Marcin Musiał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Szukałem na forum ale nie znalazłem.  Idzie zima więc warto pomyśleć o zimówkach.  Subaru mam pierwszy rok więc zastanawiam się co wybrać. Lokacja- Sudety. W poprzednim aucie (Passat z 4Motion)

miałem 

-GOODYEAR ULTRA GRIP 3

- MatadorMP92 Sibir Snow

Oponki nie oszczędzane o czym świadczy fotka warunków w jakich miałem "przyjemność" jeździć dość często ze względu na zamieszkanie. W zasadzie nigdy mnie nie zawiodły i  z każdej zaspy wyjechałem bez problemu. Na wąskich górskich drogach zjeżdżałem na pobocze w zaspę przepuszczałem jadących z naprzeciwka po czym wyjeżdżałem jak gdyby nigdy nic. Także pod górę. Dobrze trzymały się jezdni -śniegu  a i droga hamowania bez uwag.  No może tylko na dużych prędkościach były głośne ale nie jest to dla mnie wyznacznik. 

Ja szukam czegoś w podobnej cenie. 

 

Piszcie swoje opinie, doświadczenia zarówno te pozytywne i negatywne. Warunki użytkowania etc.  

Piszcie zarówno o tańszych jak i droższych oponach. Pozwoli to stworzyć myślę, że ciekawą bazę informacji o zimówkach używanych w Subaru. 

Tylko bez zbędnego hejtu typu "tylko premium bo kasa ekonomiczna to  g**no".  

 

Pozdrawiam 

 

zima.jpg

VIDEO0007_snapshot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to szukanie przez smartfona. Widziałem że temat z 2006r. i miałem kłopot z otwarciem więc go porzuciłem. 13 lat postów to trochę do poczytania jest.

Jakby ktoś miał jednak coś do dodania to zapraszam. Jak wiadomo rok rocznie koncerny oponiarskie prześcigają się w pomysłach i rozwiązaniach.

Wysłane z mojego Lenovo K33a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aflinta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...