Jump to content

Naklejki Informacyjne - OBK 99-04


Qubu666-Baja
 Share

Recommended Posts

Witam. Ogarniam dalej sobie bryczkę i przyszedł czas na zgromadzenie wszystkich naklejek informacyjnych,żeby odtworzyć "serię". Pierwsza sprawa jest taka. Czy macie np taką naklejkę,jak na zdjęciu u siebie(pomijamy fakt ikony pickupa z przyczepą,bo mało kto ma "baja" . Chyba,że jest ktoś ,kto posiada ,ma czas porobić zdjęcia . Jeszcze fajniej by było) ?

Jak wyglądają naklejki pod maską? (dwa okienka w macie wygłuszającej .u mnie pozrywane...)

wiem,że są naklejki:

-nad skraplaczem/chłodnicą klimy (opisy ile czynnika r134 itd)

- na chłodnicy

-pod maską 2x

-na słupku "b" (te ludziki ze zdjęcia ;) )

I gdzie jeszcze?

Jak by dało radę poprosiłbym zdjęcia na waszych samochodach,bo  będę mieć "na patelni" w 100% oryginalne miejsca  naklejek.

Ps szukałem naklejek w katalogach,ale te naklejki to tak są tam pokazane po łebkach,ze ja pier... jakieś "rozmazańce" i dla kogoś ,kto chce odtworzyć oryginał to trzeba być chyba jakimś indjaną Dżąsem ;) z "papierami" na archeologa. Z góry dzięki.

 

labelsy.jpg

Edited by Qubu666-Baja
Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki. Właśnie o takiej rzeczy marzyłem  :)Ps  Mam pytanie do Ciebie. Gdzie  znalazłeś ten opis? Ja szukałem w katalogach części na stronach internetowych.Ok... rozgryzałem co ,do czego,ale jakieś takie niekonkretne opisy tych naklejek były i grafika rozmazana (Te Twoje zdjęcie z opisami, które wrzuciłeś, jest perfect :) ) .

Jeszcze mam pytanie techniczne do użytkowników OBK 99-04 .Czy po drugiej stronie od numeru 1 z tego zdjęcia ,macie zapełnioną dziurę naklejką z jakimś opisem/grafiką? jeżeli tak, to jaką?

Jeszcze jedna sprawa. Na grafice powyżej may tabliczki znamionowe itd i to jest część układanki . Brakowałaby naklejka od klimy ,chłodnicy i... no właśnie.. czy to wszystko? wiem,że jakaś naklejka od paliwa  (widzę,że jednak wszystko zależy od modelu,regionu.może od wersji samochodu(jakieś wersje wyposażeniowe),roku?) 

Jeżeli ktoś coś wie,lub może coś zasugerować to będę wdzięczny

Edited by Qubu666-Baja
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Qubu666-Baja napisał:

Mam AT ;) .dzięki za info. Ps szarżować nie będę ,bo trochę 4EAT mułowate ;) ,ale lubię ją. Przynajmniej jak robię "kick down" to mi udaje "odrzut",jak uturbione ;P

Nom, trzeba przyznać, że wyścigówka to to nie jest. :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...