Skocz do zawartości

Legacy - szybkie pytania


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Mnobody napisał:

Ale chodzi o scenariusz kiedy otwierasz z pilota, nie otwierasz fizycznie drzwi i po ok. 30 sec. zamykają się?

Tak

 

15 minut temu, Mnobody napisał:

Co oznacza ten kluczyk w ustawieniu "Auto lock"?

Właśnie w powyższej sytuacji, gdy otwierasz samochód z pilota, ale nie otwierasz fizycznie drzwi to samochód sam się zamyka. Możesz zmienić czas lub wyłączyć tę funkcję

 

 

16 minut temu, Mnobody napisał:

Co robi "Key alert"?

To ten migający kluczyk w zegarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

Właśnie w powyższej sytuacji, gdy otwierasz samochód z pilota, ale nie otwierasz fizycznie drzwi to samochód sam się zamyka. Możesz zmienić czas lub wyłączyć tę funkcję

A, no tak. Głupie pytanie :facepalm:

No ale w ten sposób nie da rady zamknąć pilot w środku. Bo przecież trzeba otworzyć drzwi, żeby wrzucić kluczyk do środka. A raz otwarte same nie zamykają się.

 

22 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

To ten migający kluczyk w zegarach?

Trzeba będzie poklikać, posprawdzać, bo nie zmieniałem tych ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mnobody napisał:

No ale w ten sposób nie da rady zamknąć pilot w środku. Bo przecież trzeba otworzyć drzwi, żeby wrzucić kluczyk do środka. A raz otwarte same nie zamykają się.

Według mnie jak zostawisz kluczyk w środku (zintegrowany z pilotem) to zamknie.

Nie mam odwagi przetestować, bo mam jeden kluczyk:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Danko napisał:

Apropos momo.. Czy w Legacy IV kiera momo różni się czymkolwiek od zwykłej, poza napisem? 

Być może materiałami użytymi do jej obszycia... Ale ogólnie to kształt jest ten sam i kolorystyka też. Ja kupiłem ze względu na to, że moja oryginalna nie miała panelu sterowania radiem i znaczka MOMO. ;P 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 00:22, st981777 napisał:

Poszukuję schematu regulacji wysokości świateł w legacy III gen. z przedlifta i polifta. Ktoś coś?

Oo też chętnie się dowiem jak oszukać samopoziomowanie, bo mam wstawione normalne zawieszenie, a lampy czasem potrafią zgłupieć i się przestawić. :/

Edytowane przez K23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy4/OBK3:

Ktoś pamięta jakiej długości jest fabryczne pióro wycieraczki z tyłu?

Ewentualnie może polecić jakiś konkretny sprawdzony model..?

 

Będę zamawiał hybrydy Denso na przód, więc przy okazji z tyłu też wymienię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, czekker napisał:

Legacy4/OBK3:

Ktoś pamięta jakiej długości jest fabryczne pióro wycieraczki z tyłu?

Ewentualnie może polecić jakiś konkretny sprawdzony model..?

 

Będę zamawiał hybrydy Denso na przód, więc przy okazji z tyłu też wymienię.

 

Z przodu 60cm i 45cm.
Mam takie hybrydy denso, dają radę.

Natomiast tylna ma inne mocowanie niż przednie. Też tak kupiłem tylną do kompletu patrząc tylko na długość i tył nie pasował.
Dla mojego samochodu numer tylnej wycieraczki 86542AG080. Ciekawa sprawa, sama gumka wycieraczki ma osobny numer 86548AG080 (widzę, że na ebay jest). 

Edytowane przez Mnobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mnobody napisał:

Z przodu 60cm i 45cm.
Mam takie hybrydy denso, dają radę.

Natomiast tylna ma inne mocowanie niż przednie. Też tak kupiłem tylną do kompletu patrząc tylko na długość i tył nie pasował.
Dla mojego samochodu numer tylnej wycieraczki 86542AG080. Ciekawa sprawa, sama gumka wycieraczki ma osobny numer 86548AG080 (widzę, że na ebay jest). 

 

Ja właśnie kupiłem kiedyś tylną i nie pasowała. Przełożyłem samo pióro i bardzo ładnie zbiera do dziś.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem ze swoim Legacy. Auto potrafiło bez przyczyny stracić moc, wywalało check, ale po ponownym uruchomieniu silnika moc była okej, check znikał po kilku godzinach. Wizyta u mechnika,diagnoza potencjometr przy pedale gazu, błąd skasowany i już jakieś 3 tygodnie zero problemu. Szukać tego potencjometru czy czekać na rozwój wydarzeń? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2021 o 22:30, Danko napisał:

Apropos momo.. Czy w Legacy IV kiera momo różni się czymkolwiek od zwykłej, poza napisem? 

 

Momo jest ze skóry, zwykła jest z plastikowej "skóry", ma grubsze, bardziej wyczuwalne szwy/łączenia.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momo ma przeszycie na górnym wieńcu. co w pierwszym kontakcie mnie osobiście przeszkadzało lecz diabeł brzmi w szczególnych. takie przeszycia zapewniają lepszy pewniejszy chwyt...

 

W OBK mam skórzaną kierownicę ale jest bez przeszyć choć na górnym wieńcu mamy skórę perforowaną.

 

Są jeszcze kierownice z tworzywa imitujące skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, SubaruLPG said:

Momo ma przeszycie na górnym wieńcu. co w pierwszym kontakcie mnie osobiście przeszkadzało lecz diabeł brzmi w szczególnych. takie przeszycia zapewniają lepszy pewniejszy chwyt...

 

W OBK mam skórzaną kierownicę ale jest bez przeszyć choć na górnym wieńcu mamy skórę perforowaną.

 

Są jeszcze kierownice z tworzywa imitujące skórę.

No i te z drewnianymi wstawkami

http://images.thecarconnection.com/med/2006-subaru-legacy-sedan-manual-ivory-int_100158799_m.jpg

 

które mnie osobiście najbardziej się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...