Skocz do zawartości

Legacy - szybkie pytania


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bajer98 napisał:

Witam. Szybkie pytanko. Mam okazję kupić wzmacniacz oryginalny do Legacy BL. Czy podejdzie to do wersji, która fabrycznie go nie miała bez problemu? Czy jednak nie warto się w to pchać?. Dzięki za odpowiedzi. 

Jakie radio? Nie wszystkie mają wejście na wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 21:18, Danko napisał:

Pierdoła, ale mam grubą rozkminę. 

Posiadacze IV - czy możecie z pilota otworzyć szyby? Jak tak, to jak? Widziałem kilka osób na ig, które tak robią.. Ja jestem niemal pewien, że tak się u mnie nie da


Jeszcze taka ciekawostka jest. Ale chyba tylko JDM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydatne jeśli zatrzaśniemy kluczyki.

do zaprogramowania trzeba pilota do otwierania nie...

 

Jest to chyba typowo amerykański bajer, Oni lubują się w Pinach na słupkach itd:)

 

ja mam z kolei pytanie jaki filtr kabinowy jest warty polecenia do legacy IV?

 do tej pory kupowałem filtry dedykowane w zamienniku, jednak pojawiał się problem z szczelnością filtrów na krawędziach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Danko napisał:

Też nie, bo chyba trzeba nim coś tam kliknąć czasem :mrgreen:

Kluczyk tylko do ustawienia kodu.

Ogólnie fajny bajer, tak sobie przyjechać latem popływać nad jeziorko, zostawić kluczyk i cenne rzeczy w samochodzie. Tylko jak zamknąć kluczyk w samochodzie? :)
I drugie pytanie: jak zamknąć samochód po otworzeniu kodem, nie mając przy sobie kluczyka? Jak kiedyś próbowałem przekręcić dzyndzelek od środka i zatrzasnąć drzwi, to dzyndzelek odblokowywał się.

W Legacy III, JDM oczywiście, też był taki bajer :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mnobody napisał:

Ogólnie fajny bajer, tak sobie przyjechać latem popływać nad jeziorko, zostawić kluczyk i cenne rzeczy w samochodzie. Tylko jak zamknąć kluczyk w samochodzie? :)

Otwórz samochód i otwórz tylko klapę bagażnika, nie dotykaj drzwi. Wrzuć kluczyki do środka i trzaśnij. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 07:55, SubaruLPG napisał:

ja mam z kolei pytanie jaki filtr kabinowy jest warty polecenia do legacy IV?

 do tej pory kupowałem filtry dedykowane w zamienniku, jednak pojawiał się problem z szczelnością filtrów na krawędziach.

Powiem szczerze, że nie wiem jakiej szczelności wymagasz od filtra na krawędziach ale ja ostatnio zmieniałem u siebie kabinowy na JapanParts i kształt ma idealny jak ta szufladka gdzie się go umieszcza. Dla mnie jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 10:20, Mnobody napisał:


I drugie pytanie: jak zamknąć samochód po otworzeniu kodem, nie mając przy sobie kluczyka? Jak kiedyś próbowałem przekręcić dzyndzelek od środka i zatrzasnąć drzwi, to dzyndzelek odblokowywał się.

W Legacy III, JDM oczywiście, też był taki bajer :) 
 

Przekręcasz "dzyndzelek", następnie zamykasz drzwi z podniesioną klamką, którą puszczasz w momencie zamknięcia drzwi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 10:50, Artman84 napisał:

Przekręcasz "dzyndzelek", następnie zamykasz drzwi z podniesioną klamką, którą puszczasz w momencie zamknięcia drzwi.

Działa :)

 

W dniu 22.04.2021 o 09:15, Orear napisał:

Otwórz samochód i otwórz tylko klapę bagażnika, nie dotykaj drzwi. Wrzuć kluczyki do środka i trzaśnij. ;p 

 

Nie działa :(. Przynajmniej w te 30 sec. nie zamyka się. Kombi.

 

1 godzinę temu, euyot napisał:

W ustawieniach można ustawić u mnie.

 

1 godzinę temu, Oczkoo15 napisał:

Tak jak @euyot mówi, można zmienić czas w ustawieniach lub wyłączyć tą funkcję. 

Wersja z nawigacją


Ale chodzi o scenariusz kiedy otwierasz z pilota, nie otwierasz fizycznie drzwi i po ok. 30 sec. zamykają się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...