Skocz do zawartości

Legacy Wagon by Danko


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Nie da się ukryć, że wygląda co najmniej dobrze :thumbup: W końcu firma mówi sama za siebie. No i dobrze, że finalnie zdecydowałeś się je polakierować, bo efekt jest jeszcze lepszy :ok:

No takie szczęście w nieszczęściu. Jak firma, która je robiła wrzuciła zdjęcia subaraka, to jakiś klient z okolic Zielonej Góry z imprezą od razu zaklepał termin na malowanie dwóch kompletów w ten kolor :faja: Kto wie, może jest tu pośród nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonless napisał:

Pokazał byś jak dokładka wygląda na aucie :)Jestem bardzo ciekaw. 

Jeszcze trochę, cierpliwości. Chcę pokazać od razu finalny efekt, który jest coraz bliżej.

 

:needpics2as1fs:

Chciałem tu wrzucić urywek z przejazdu dla dzieciaków w ośrodku w Zaganiu, przy okazji akcji prowadzonej przez pewną ekipę (wkrótce na YouTube) - link wrzucę. Ale musiałbym sam to wrzucić na yt.. Zatem ciekawskich zapraszam na Instagrama, na moim story (i w liście carmeets) nagrania z dziś. lalko_danko

 

Jutro jadę z moją lubą w góry, do Szklarskiej Poręby. Jak ktoś tam jest, chętnie zbije pione, zrobię fotę. Tak czy siak zrobię foty, bo w górach jest pięknie! 

A z dziś z dziczu małe foto. 

Dozo! :)

20200802_193858.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak mówilem - Szklarska Poręba. Większość dnia deszczu, więc to jedyne fotki. Ale stały napęd dużo robił po drodze.. Lało momentsmi nieźle, a spokojnie jadąc wszystkich mijałem. Może na wyjazd będzie ładniej, to gdzieś staniemy po focie :thumbup:

Daily driven! 

PS. Wiem, dekielka nie ma. Leży w domu i czeka ciągle... I wleciały żarówki led do wnętrza, po 1,5 roku nastała światłość! 

20200803_125745.jpg

20200803_125913.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ta chwila. Z gór wróciłem bez fot niestety, zmęczenie wygrało :biglol: Ale mam coś w zamian, Front Lip Libera Albero. Czarny, z lekkim metalikiem (bo czemu nie). Niedługo domówię do niego wlepę, taką jak była ale to już detal. Główny emblemat siedzi. 

Juz chyba tradycyjnie główne podziekowania należą się @Oczkoo15za ogarnięcie mi takiego fantu jak I mojemu nieobecnemu tutaj zaprzyjaźnionemu blacharzowi lakiernikowi za złożenie tego w całość od a do z. :thumbup:

@Bonlesspytałeś, więc jest :hi:

 

Teraz brakuje mi dokładek po bokach... :mrgreen:

20200806_193815.jpg

20200806_193830.jpg

20200806_193822.jpg

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bonless napisał:

Ja bym poszedł w kolor budy. Czarne wizualnie znikną i moim zdaniem efekt będzie słaby. 

No właśnie.. Juz przy lipie była przez chwilę myśl o malowaniu w kolor. No nic, poki co mam zamiar cieszyć się fantami, furą. Może jakieś mniejsze fanty wpadną, tymczasem zbliża sie olej i zastanawiam się nad przejściem z Totala na Motul jakis lepsiejszy albo liqui moly

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aloha! 

Tak jak pisałem. Japfest 2k20 minął, czas pomówić o zmianach. Tych jest kilka, miało być nieco więcej, ale no bywa i tak. 

Ogólnie są to detale - cieszą jednak bardzo moje oko:)

Pierwsza sprawa - klaksony. Konsekwentnie idę w złoty, więc i one takie są.. Dopiero teraz grill Corazon ma sens, bo świetnie eksponuje te dwie piszczałki. Niby nic, ale mi to bardzo robi i jestem zadowolony! 

Kolejna sprawa, przeklejenie emblematów. Odkąd Legwan jest ze mną, miał pod napisem Subaru emblemat z Wloskiego salonu. Nareszcie został odklejony, nie chciał po dobroci więc w dwóch kawałkach :biglol: W jego miejsce poszedł ładny emblemat TEIN, który dostałem z gwintem. 

Sprawa jeszcze mniejsza, ale nie tak prosta. Naklejka na dokładce do zderzaka. Jest to emblemat tego konkretnego modelu, fajnie wyglądało na oryginale więc chciałem ją mieć. Zaraz przed zrywaniem, szlifowaniem etc zrobiłem zdjęcia wraz z wymiarami. Były jednak ubytki naderwania. Mój serdeczny kolega podjął się odtworzenia całego emblematu, w dodatku tylko z moich zdjęć, bo ciężko gdziekolwiek znaleźć te logo w internecie. Wyszło świetnie, jednak nie było to takie proste - dlatego tak mnie cieszy :)

Kolejny szczegół - pozycje ledowe. Jedna od roku w ogóle nie świeciła, druga bardzo słabo. 

Ledy świecą mocniej, ładniej. Po zmierzchu super to wygląda. Była to jednak dwuwieczorowa walka. W pierwszy wieczór mozolnie szło rozbieranie, żeby się dostać do żarówek, ale to szczegół. Wymyśliłem sobie ledy RGB. Pomyślałem, że po zmierzchu ładnie będzie się mienić, będzie super. I byłoby, gdyby nie fakt, że podstawowy biały jest niebieski. Drugi dzień zatem to porzucenie tematu i zakup białych ledowych w5w. I jest ładnie, tak zostaje. 

Jak też widać na zdjęciach - po bokach na szyby dochodzą kolejne wlepki - jest wlepka naszego klubu/grupy, Daniela Washingtona i zaprzyjaźnionego warsztatu blacharsko - lakierniczego. Nie będzie tam żadnej listy sponsorów, jak wcześniej myślałem. Będą jednak dochodzić kolejne wlepki z większych imprez/złotów, na które się dostanę I wybiorę. I tak oczywiście na dniach trafi tam japfest, a za tydzień impreza West Horizon z Gorzowa Wlkp.

Poszło również zamówienie na dużą naklejkę. Boczne szyby bagażnika dostaną duże słoneczko jdm. Czarne - matowe. Widziałem takie na Foresterach, obkach ale z flaga USA. Bardzo mi się to podoba, a czarny mat jednocześnie nie będzie bić po oczach. Miała być na japfest - niestety nie dostałem jej na czas - bywa i tak. 

W tym tygodniu możliwe, że podejmę się oklejenia lamp tylnych na czarny. Wszystko już jest, kwestia znalezienia wolnego popołudnia. Nie liczę na cuda, możliwe, że tak szybko ją zerwę, jak nakleję ale chcę spróbować :)

Bardzo możliwe też, że na tylną szybę pójdzie złota wlepa Subaru Lifestyle, ale jeszcze to rozmyślam. 

Zaraz przed japfestem zostały jeszcze pomalowane osłony przeciwmgłowych z przodu. Liczyłem na większy efekt, że bedzie to jakoś widoczne. Nie jest, ale przynajmniej są bez przetarć, więc nie ma tego złego :)

Bez foty niestety, ale już w bagażniku stacjonuje dywanik akcesoryjny od @Oczkoo15

Wyglada bardzo ładnie, mięciutki, póki gnoju nie wożę to lepszy od gumowo/plastikowego z rantami, który mam.. Tymbardziej, że ranty są, niewygodne, gdy się tam siada.

No i najważniejsze na koniec - dałem się namówić na radio McIntosha od Panicza wyżej wspomnianego :rolleyes: Po dotarciu konwertera częstotliwości od razu założę i podzielę się efektem :)

Póki co to tyle, podopinam powyższe sprawy. W najbliższym czasie olej I później zima, wegetujemy I zbroimy się na przyszły rok :)

20200824_105439.jpg

IMG_20200823_212335_000.jpg

20200821_200812.jpg

20200820_194113.jpg

20200822_233357.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi robotę na żywo! Podobają mi się te felgi dużo bardziej teraz po tym jak zobaczyłem ja na aucie ze wszystkich stron :)

Wydech, zrobił na mnie spore wrażenie! Moje końcówki są przy nim jak "cichacze pod kocem" ;)

Gratsy za całokształt, fajnie było poznać na JF i do następnego :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech! Bym zapomniał. Jako, że rzutem na taśmę zaraz przed japfestem kupiliśmy mikrofon kierunkowy... ENJOY

Byłoby nieco lepiej, gdybym trochę pojeździł. Autko stało z godzinę na chodzie, większość czasu na LPG.. dlatego pluło jakby ktoś pytał :biglol:

 

Edytowane przez Danko
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, WaldekW napisał:

Podobają mi się te felgi dużo bardziej teraz po tym jak zobaczyłem ja na aucie ze wszystkich stron

To są właśnie takie koła, do których trzeba się przekonać z czasem. No i muszą współgrać z bryłą i koncepcją auta.

 

To zdjęcie pod słońce - MEGA!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...