Skocz do zawartości

Subaru dla policji


Zelazny

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo starych forków jedzi we włoskiej policji i u carabinierów. W zeszłym roku byłem w Toskani to nawet we Florencji na rynku jeździły. Były to wolnossaki. A u nas we Wrześni pod Poznaniem mają. Chłopcy już go zajeździli: dwa miesiące temu stał w ASO na wymianie zatartego silnika - a miał dopiero 2500 km przejechane.

 

Panowie, do Polonezów powrót czas zacząć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to tak jak ja, poza tym ze ja dodatkowo znam na wylot swoja trase i wiem gdzie koleżków mozna spotkac :wink: łacznie z numerami tablic trefnych opli vectra :mrgreen:

 

tez tak myslalem... az pieknego dnia 1 maja stal sobie fotoradar za stara rozsypujaca sie furgonetka w miejscu gdzie puste pola i znak 70 obowiazujacy przez 300m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem... az pieknego dnia 1 maja stal sobie fotoradar za stara rozsypujaca sie furgonetka w miejscu gdzie puste pola i znak 70 obowiazujacy przez 300m...

 

tak niespodzianki sie zdarzaja... ale statystycznie nie oplaca sie zwalniac w ciemno na 'swojej' trasie :twisted:

 

jeszcze co do niespodzianek, zdarzaja sie i pozytywne - w ciagu ostatnich paru tygodni na mojej drodze 2 nowe radary-puszki... poszły z dymem :shock: ktos sie musial nieźle wkurzyć. teraz strasza takie osmalone resztki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz powiem ci tak jak odbieralem fotke to mowili ze i tak malo jechalem ( 90 pare /70 ) bo jak stawiaja z drugiej strony chelma na wojslawice jak sie jedzie to malo kto ma mniej niz 500... wiec sorry ale dla mnei to zawsze bedzie nabijanie kasy z bezpieczenstwem nic wspolnego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'w okolicach Hrubieszowa' to te same kozaki co czarna rozbili prawdopodobnie :)

 

swoja droga tam sa niezle zakrety... jak jest troche deszczu to sie robi masakra...

kiedys jak jechalismy z kolega do hrubieszowa wczesna zima to wyciagalismy panienki ktore wlasnie na jednym zakrecie obrucilo z rowu... oczywiscie opony lyse letnie, droga byla w zaglebieniu i na zakrecie, i akorat zlapal tam przymrozek... panna spanikowala i wcisnela hamulec na zakrecie... efekt na szczescie dla nich taki ze sie strachu najadly i samochod wyciapaly... szczesliwie bo minely znak o jakies 30 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Szczecinie i okolicy lata nowe srebrne BMW 3 nr. BI 18... :shock:

ma kamerke z przodu i z tyłu :evil: :!:

 

Tutaj dodaj swoje spostrzeżenia na temat radarów http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... &start=300 Po obwodnicy Gdańska jeździ BMW 5-ka i Audi A6. Na ten przykład. Mnie 2 lata temu dopadło Audi A4 B4 pod Brzegiem. Innym razem w Wa-wie słyszałem na radiu, że namierza Daewoo Nexia (biała). Koszmar :evil:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...