Skocz do zawartości

Subaru dla policji


Zelazny

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak policja kupiła Aro, jaki się wrzask poniósł na forum, że przecież za taką kasę to by mogli kupić tyle i tyle Foresterów...teraz policja się zainteresowała Subaru to też jest źle... :roll:

Na moje oko to Subaru zainteresowało się policją ;):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ponoc - ale to "ponoc" ma to dotyczyc wymiany calego taboru - czyli ok 1000 samochodow - dotacja na wymiane ma pochodzic z unijnych pieniedzy - a podobno unia jest taka "swieta i uczciwa" ze za te unijne dotacje nie mozna bedzie kupic samochodow unijnych [posadzenie o korupcje[ a jedynie samochody spoza unii - czyli usa i japonia pozostaja - z usa jest problem serwisu - pozostaje japonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

widzialem to... :) cieszyli sie jak male dzieci... tylko ze facet im nie uciekal wiec nie wiem co w tym takiego spektakularnego... :)

swoja droga ostatnio jak odbieralem fotke na komendzie to gadalem z gosciem ze dla siebie prywatnie to ma zamiar kupic nowego lancera 2 litry... oczywiscie moj komentarz ze w okolicy to on i tak wiecej niz 100km/h legalnie nie pojedzie zostal przemilczany z jego strony... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nagrali z Passata 2.0 TSI to dowiedziałem się, że mają go dłubniętego na 240KM, z czego pan policjant był bardzo dumny.

Szkoda tylko, że nie spytałem, czy to jest ośka czy czteropędny :(

Bo jak ośka, to z początku te 240 koni niewiele im daje.

A jak o tym mówił to od razu pomyślałem o WRX... o STi wolałem nie myśleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nagrali z Passata 2.0 TSI to dowiedziałem się, że mają go dłubniętego na 240KM, z czego pan policjant był bardzo dumny.
Bajki dla niegrzecznych dzieci.
gdyby jeszcze tylko tym umieli jezdzic...
A wiedz że nawet umieją. Nie wszyscy, ale dużo jest tam kozaków lepszych od Ciebie. Nawet niektórzy startowali w RSMP, inni w Pucharze PZM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego znam bo to kolega

 

wyjątek od reguły? :mrgreen:

 

Za wolne auto mam i zbyt czujny jestem

 

to tak jak ja, poza tym ze ja dodatkowo znam na wylot swoja trase i wiem gdzie koleżków mozna spotkac :wink: łacznie z numerami tablic trefnych opli vectra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łacznie z numerami tablic trefnych opli vectra

Ale oni czasem zmieniają te samochody, można spotkać samochód na zupełnie obcej (z drugiego końca Polski) rejestracji.

A odnośnie mocy-mam zdecydowanie mniej mocy niż Ty w Forku ale i to wystarczy ;) Trzeba jeszcze pamiętać, że czasem uprzejmość (przyspieszenie, aby przepuścić doganiający samochód tym samym pasem) może kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przyspieszenie, aby przepuścić doganiający samochód tym samym pasem) może kosztować.

 

Naprawdę musiał byś trafić na nadgorliwego...

Pamiętajmy, to są normalni ludzie (przynajmniej ich część), którzy po służbie, łamią przepisy tak samo jak inni.

Ścigałem się swoim seryjnym WRXem z Vectrą 3.2 których mają sporo w drogówce i powiem, że ze świateł tylko wyrwałem i ją zostawiłem, a później siedziała równo na ogonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przyspieszenie, aby przepuścić doganiający samochód tym samym pasem) może kosztować.

 

Naprawdę musiał byś trafić na nadgorliwego...

Pamiętajmy, to są normalni ludzie (przynajmniej ich część), którzy po służbie, łamią przepisy tak samo jak inni.

Nie wiem, czy to nadgorliwość, ale było tak:

Jechałem ok 70 (fakt, zabudowany, ale na tej dwupasmówce Gdynia, Rumia, Reda poza domami raczej trudno tam znaleźć kogoś, kto jedzie wolniej.

Powoli dojeżdżałem do jakiegoś blaszaka (typu VW Transporter) gdy zobaczyłem, że ze świateł szybko ruszył VW Passat i zbliża się do mnie. Żeby go nie spowalniać-lekko przyspieszyłem aby szybciej skończyć wyprzedzanie i już zwalniając zjechałem na prawy pas.

Okazało się, że nagrywają od 75, miałem 77.6 przez może 4 sekundy.

 

Ścigałem się swoim seryjnym WRXem z Vectrą 3.2 których mają sporo w drogówce i powiem, że ze świateł tylko wyrwałem i ją zostawiłem, a później siedziała równo na ogonie.

Jakby były zakręty, to Vectra zostałaby daleko w tyle ;)

A ciekawe jak wyglądałby sprint z takim Passatem 2.0 TSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby go nie spowalniać-lekko przyspieszyłem aby szybciej skończyć wyprzedzanie i już zwalniając zjechałem na prawy pas.

Faktycznie, pechowo. Też tak często robię. No ale prędkość była za wysoka o 25 więc właściwie nie ma co dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...