Skocz do zawartości

Subaru dla policji


Zelazny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powinno byc kilka sztuk poscigowych.

 

tez tak sądzę. jak dotąd ganiają mondeo tymi starszymi, gdzies mają tez te nowsze mondeo sport,ale jak wiadomo np. imprezy nim nie pogonisz.

 

i tu mylisz - bo mnie na przyklad zlapali starym mondeo 2,5l jak jechalem STi 2,5 i do odciecia go dociagnalem na obwodnicy w pierwszy dzien :mrgreen:

a zlapali mnie bo po prostu sie tiry wyprzedzaly...

na szczescie nie nagrali mnie przy tym odcieciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

ja sie nie zgadzam !!

 

dawid napisał/a:

Jeśli już do tego dojdzie, że policja będzie jeździła WRXami to ja sprzedaję swojego

 

Dawide-GP napisał/a:

Subaru Policja Polska NIGDY Trzeba coś z tym zrobić, np stworzyć KPPPwS (Koalicja Przeciwko Polskim Pałom w Subaru) O

 

kompletnie Was nie rozumiem (...)

"Bo my mamy tradycje..." :mrgreen:

Wystarczy popatrzeć co wyprawiają z "poldżerami" :roll:

A i wtedy to już będzie mozna zapomnieć o zimowych zabawach na parkingu, bo bezproblemowo pojadą za nami, a nie jak do tej pory palili śnieg do gołego asfaltu i dopiero ruszali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W policji są też inteligentni ludzi i tacy, którzy mają pojęcie o jeździe samochodem i szanowaniu go. I myślę, że jeżeli kupią Subaraki to dostaną je wyspecjalizowany brygady, gdzie byle amatora po przeszkoleniu nie wsadzają.

Ktoś wspomniał o tajnych Evo. Myślę, że podobnie będzie z WRX, czyli lotne brygady pościgowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W policji są też inteligentni ludzi i tacy, którzy mają pojęcie o jeździe samochodem i szanowaniu go. I myślę, że jeżeli kupią Subaraki to dostaną je wyspecjalizowany brygady, gdzie byle amatora po przeszkoleniu nie wsadzają.

Tak jak np Francuska Policja i ich przygoda z Subaru :razz: :arrow: http://www.autokrata.pl/lod/1330/dac_psu_kosc/

Ps.1. ciekawy tytuł :mrgreen:

Ps.2. dobry tekst:

Jak używa? To już widać na załączonym obrazku... Przesiadka z Peugeota na Subaru, nawet po szkoleniu, nie zawsze wychodzi na dobre.

A u nas z "Porschonezów" mieliby się przesiąść, to życze powodzenia :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak np Francuska Policja i ich przygoda z Subaru :razz: :arrow: http://www.autokrata.pl/lod/1330/dac_psu_kosc/

Ps.1. ciekawy tytuł :mrgreen:

Ps.2. dobry tekst:

Cytat:

Jak używa? To już widać na załączonym obrazku... Przesiadka z Peugeota na Subaru, nawet po szkoleniu, nie zawsze wychodzi na dobre.

 

A u nas z "Porschonezów" mieliby się przesiąść, to życze powodzenia :roll: :mrgreen:

 

Widziałem to już dość dawno. Moje pytanie tylko brzmi gdzie tam napisane jest w jakich okolicznościach doszło do wypadku ?? Bo wszyscy po nich jadą, śmieją się, ale nikt nie powiedział jednoznacznie, że przyczyną był brak umiejętności. Wystarczyło, że w czasi pościgu, przy sporej prędkości jakiś zawalidroga zajechał im drogę...

 

A o profesjonalności tekstów na A-Kracie i ich nieomylności świadczy też -> "73 sztuki Imprezy WRC"

I niestety ale wpadki zdarzają im się często...

 

73 sztuki Imprezy WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza bedzie swinke na misia zamienic :mrgreen: - a tak serio to jednym z warunkow przetargu jest naped na 4 kola - to sie zaroi od subarakow - ciekawe czy na coroczne plejady beda sie zapisywac

 

E jak tak to już wiadomo :) Podzieli się wygranych sprawiedliwie w stosunku 1/2

 

Pandy 4x4

 

i

 

Octavie 4x4

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony no to okej. Ale zeby rzeczywiscie dostali je ludzi posiadajacy jakies wyzsze umiejetnosci praktyczne, a nie koledzy komendantow.

 

Jak w suwalskiej policji jest ze sluzbą na motocyklach. Jezdzą na nich jakie zwykle krawezniki, a Ci co naprawde maja o tym pojecie i co wiecej by chcieli miec sluzbe na jednosladzie to siedza za biurkami albo woza tylki autami, bo im przelozony kazal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...