Skocz do zawartości

Subaru dla policji


Zelazny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy policja będzie zmieniać swoje auta na nowe, pomalowane na srebrno.

 

Mój dziadek wczoraj był w subaru w Krakowie i widział dwa auta: impreze i forestera (oba auta bez turbo). Auta są srebrne, obklejone niebieskimi naklejkami. Samochody mają jechać do Łodzi gdzie będzie ogłoszony przetarg na nowe policyjne radiowozy.

 

Co myślicie o radiowozach subaru w Polsce, czy subaru ma szanse na wygranie przetargu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem wygrają najtańsze propozycję, a nie koniecznie najlepsze. Ale to dobrze w tym przypadku. Zeby jakiś krawężnik jeździł Subaru??

 

Tomirros, bzdury pan pleciesz. Wygra najdroższa propozycja (łapówkarska).

 

 

Na Łotwie jeżdżą policyjne Imprezy, ale jak wiemy Łotwa jest dużo bogatsza niż Polska, choć nie wiemy skąd oni biorą pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomirros, bzdury pan pleciesz. Wygra najdroższa propozycja (łapówkarska

 

W tym temacie niemam doświadczenia, więc może i plotę :razz: Gdyby wygrali byłoby to conajmniej dziwne, przy tym jak płaczą że na paliwko nie mają. Chyba że kupią kilka i komendanci bedą dupki wozić. Skoro przetarg jest na wszystkie radiowozy to moim zdaniem nie wygrają.

 

edit: Acha, pisząc najtansza miałem na myśli jakąś tansza niz Subaru a nie całkowitą biedotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinno byc kilka sztuk poscigowych. I raczje na to Subaru moze liczyc, bo nieprawdopodobym wydaje sie, zeby wszystkie radiowozy to byly WRXy.

 

Mamy juz troche kilometrow autostrad, a w duzych miastach w Polsce na porzadku dziennym sa ponad 200 konne auta. Policyjne ople wygladaja przy nich jak ubodzy krewni. Poza tym lesnik moglby sie sprawdzic na lesnych drozkach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru :arrow: Policja :arrow: Polska :arrow: NIGDY :evil: Trzeba coś z tym zrobić, np stworzyć KPPPwS (Koalicja Przeciwko Polskim Pałom w Subaru) O :mrgreen:

 

Pomyśleć, że to napisała osoba, która wcześniej pisała:

 

Wypadałoby aby wcześniej Evo X się ukazało - patrz Impreza 2008 - trzeba dobić leżącego póki nie wstał :mrgreen:

 

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie zgadzam !!
Jeśli już do tego dojdzie, że policja będzie jeździła WRXami to ja sprzedaję swojego
Subaru Policja Polska NIGDY Trzeba coś z tym zrobić, np stworzyć KPPPwS (Koalicja Przeciwko Polskim Pałom w Subaru) O

 

 

kompletnie Was nie rozumiem :roll:

 

ja akurat uwazam, ze fajnie by sie to prezentowalo, wizerunek policji bardzo by na tym zyskal, a na dalsza mete mogliby nawet zaoszczedzic na tym. Dwulitrowa Impreza n/a w zupelnosci wystarcza jako zwykly radiowoz.

 

Co do tego, skad biora pieniadze na przetarg, to pragne przypomniec o dotacjach z UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...