Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

To smutne. WRC znika kilka lat temu z telewizji, teraz z radia. Co jakiś czas są zapowiedzi o powrocie, ale już wiara mi siadła.

W taki sposób sprowadzają ten sport do kręgu tych 'niszowych", które oglądają tylko pasjonaci.....a to nie służy naklejkom na samochodach, czapkach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc swiadomym tego ze kibice sledza ten sport teraz z innych platform a nie przez telewizje. Nie ma takiej mozliwosci zeby powazna stacja w czase rajsu bookawala 3 din czasu antenowego na odcini relajonowane live.

Z drugiej strony trzeba patrzec na pozytywy. Nigdy wczesnien nie mozna bylo sledzi tak wspaniale roajdow ja teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

Greensmith znika z radarów

 

Ale piłował zdeterminowany, do końca, nawet  jak go już prawie nie było widać ;)

 

2 minuty temu, turdziGT napisał:

Trzeba byc swiadomym tego ze kibice sledza ten sport teraz z innych platform a nie przez telewizje. Nie ma takiej mozliwosci zeby powazna stacja w czase rajsu bookawala 3 din czasu antenowego na odcini relajonowane live.

 

Chyba każdy z nas ma w domu duży telewizor....a rajdy ogląda głównie na 5 calach :upside-down-face_1f643-small:

 I to co chwila problemy, tnące się filmiki, bałagany w wynikach. Taka sobie internetowa niszowa akcja.

 

A co to jest 3 dni dla kanału sportowego. Moja inna ulubiona dyscyplina sportowa właśnie leci od kilku dni na ES, po nawet kilkanaście godzin dziennie i tak poleci prawie 2 tygodnie. Podobnie jest z innymi wydarzeniami sportowymi. 

WRC nie ma nawet już wieczornych podsumowań na zadnym kanale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie żałuje, że nie ma nawet wieczornych podsumowań chociaż 15 minut w TV szkoda, zostaje internet, oby tego nie zabrali...

 

https://www.youtube.com/watch?v=rxCkTjrTeqQ

Edytowane przez ManoLEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Evans prowadzi. Mowilem ze bedzie niespodzianka - nie trzba bylo dlugo czekac :) 

A najlepsze jest to ze na mecie odcienow wyglada na bardzo zrelaksowanego. Daje chlopak ogien nie ma co.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kukson napisał:

Tam chyba jakaś hopka czy inny garb był i podbiło Hultaja.

:o prędkość była konkretna

 

 

 

 

Z zewnątrz kosmos!!!!

 

 

A auto w sumie, w sumie... jak klatka nie puściła... 

 

 

 

 

 

 

83086852_2492045717591322_3215116911813591040_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kukson napisał:

Tam chyba jakaś hopka czy inny garb był i podbiło Hultaja.

 

Mi się wydaje, że dwa zakręty wcześniej, na prawym źle pojechał, potem już nie po Linii lewy i wypluło tak jak widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...