Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, Ogier to jest lis! :blink: Jak na żywo mnie nie zachwycał, tak efektywność ma porażającą. I jakoś tak dziwnie bez Latvali po tylu latach.
Prawdziwe ściganie od jutra i liczę, że Rovanpera pojedzie z chłodną głową i nie poniesie go fantazja w swoim pierwszym rajdzie w samochodzie WRC, chociaż był już taki jeden, co w swoim debiucie nie wiedział, co robić, więc jechał szybko.
@carfit myślę, że dobrze się bawisz, czego zazdroszczę.  
Przekaż ukłony dla Pana Kierowcy i podpytaj o KGHM Orlen LOT Polska F1.
A tak poważnie, to oczywiście forumowe pozdrowienia dla Roberta.
@H4lik Dzięki ! bawię się doskonale , w tym klimacie i towarzystwie trudno by było inaczej :) , jest mega ! a jutro jak rajd ruszy , będzie jeszcze lepiej . Ja tam trzymam kciuki za oczywiście Loeb :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kukson napisał:

Shakedown live

Niesamowicie jak zwykle się ogląda, oj będzie się działo, wiem że to dopiero rozgrzewka, ale czołówka jest naprawdę topowa.

Nawet młody Rovanpera niewiele traci jak na pierwszy start w WRC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos używa nowego appa ? Oczywiście kicha. W Galaxy S9 wyłącza się ekran w fullscreen tak jak by tel nie rozpoznawal że aktywny jest jakiś app w  fullscreen. Ktoś ma podobny problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos używa nowego appa ? Oczywiście kicha. W Galaxy S9 wyłącza się ekran w fullscreen tak jak by tel nie rozpoznawal że aktywny jest jakiś app w  fullscreen. Ktoś ma podobny problem ? 

U mnie na IPhone wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier to pewniak na ten rajd. Z Evansa nie ma co robić bohatera. Dobry był na niektórych asfaltach, Argentynie i chyba Portugalii. Reszta tło. Zobaczymy jak w nowym samochodzie. Widać Toyota tu mocna, młody wysoko:).

Ale Monte zaczyna się tam, gdzie lód na przełęczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem cały hype wokół Rovanpery. Talentów z niższych kategorii które nie zrobiły ostatniego kroku było już kilka. Lappi, Sunninen też mieli masakrować, a było z tym średnio. A z młodego pół forum zrobiło już przyszłego mistrza świata. Najpierw niech coś w wurcu pokaże.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Slawskip napisał:

Neuville na drugim odcinku ładnie depnął. Widać że chce walczyć o zwycięstwo.

To oponki. Widac to był dobry wybór tego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, turdziGT napisał:

To oponki. Widac to był dobry wybór tego wieczoru.

 No właśnie nie , jechał na 4 SuperSoft + 2 zapasy , inni podobnie , Fordy jechały na dwóch kolcach na krzyż i to była głupia taktyka 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przymar napisał:

Nie do końca rozumiem cały hype wokół Rovanpery. Talentów z niższych kategorii które nie zrobiły ostatniego kroku było już kilka. Lappi, Sunninen też mieli masakrować, a było z tym średnio. A z młodego pół forum zrobiło już przyszłego mistrza świata. Najpierw niech coś w wurcu pokaże.

 

Aja nie rozumiem, Twojego nierozumienia. ;)

Nie przypominam sobie, żeby ktoś twierdził, że Lappi i Sunninen mieli masakrować. To świetni kierowcy, którzy dostali się do pierwszej ligi i albo z czasem będą wspinali się na podium, albo zostaną tłem, jak Sordo, Ostberg, czy Evans. 

Z Kalle jest podobnie, tylko znacznie wcześniej dał się pokazać i do tej pory robi to na prawdę dobrze. 

Poczekajmy rok, dwa, a nawet trzy. Wtedy będziemy mogli coś więcej na jego temat powiedzieć. Tło, czy podium. 

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, turdziGT napisał:

To oponki. Widac to był dobry wybór tego wieczoru.

Loeb i Ogier jechali na takich samych oponach, a jednak są minimum 1 s/km wolniejsi na tym odcinku. Także raczej to nie opony, a pragnienie zwycięstwa. Jedni przejechali ten odcinek zachowawczo, bo jednak po ciemku i trudniej ocenić jak zmienia się nawierzchnia, a Thierry pocisnął bo wie, że mógł tutaj zyskać sporo sekund, które w ostatecznym rozrachunku na mecie będą decydowały o zwycięstwie. Jak by nie patrzeć mocne rozpoczęcie w jego wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEU pojechał wszystko , i ma moim zdaniem spore szanse na zwycięstwo , oczywiście to jest Monte , moim i nie tylko default_wink.png zdaniem pierwsza piątka jest w gazie , i raczej tylko oni się liczą .

Mam tu fajny pogląd on-line od strony Pirelii , bo jest z nami Tobia Cavallini związany na stałe z Pirelli i Toyota , wiec mam wgląd na żywo na czym kto jedzie . Spora dawka emocji i danych default_smile.png

A i pamiętajcie ze od przyszłego roku dostawca opon do WRC , to only Pirelli :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, carfit napisał:

NEU pojechał wszystko , i ma moim zdaniem spore szanse na zwycięstwo , oczywiście to jest Monte , moim i nie tylko default_wink.png zdaniem pierwsza piątka jest w gazie , i raczej tylko oni się liczą .

Mam tu fajny pogląd on-line od strony Pirelii , bo jest z nami Tobia Cavallini związany na stałe z Pirelli i Toyota , wiec mam wgląd na żywo na czym kto jedzie . Spora dawka emocji i danych default_smile.png

 

 

Zaraz wyrwiesz bana forever... z zazdrości za całokształt. 

 

 

Klimat Monte nieziemski. 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, carfit napisał:

 No właśnie nie , jechał na 4 SuperSoft + 2 zapasy , inni podobnie , Fordy jechały na dwóch kolcach na krzyż i to była głupia taktyka 

Faktycznie ale na strefie Therry mowil ze mial samochod ustawiony bardzo miekko konkretnie pod ten odcinek tak wiec kombinacja setupu i doskonalej  jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...