Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, turdziGT napisał:

Lancia ? A ta firma to jeszcze istnieje i cos sprzedaje ? 

Też myślałem, że przeszła już do historii motoryzacji ale odwiedziłem zeszłego lata Italię i przeżyłem lekki szok. Na ulicach mnóstwo Lanci i naprawdę sporo nowych. ;)

https://spidersweb.pl/autoblog/alfa-romeo-sprzedaz-2019-lancia-ypsilon-lepsza/

 

Sorry za off top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne mogą być prognozy, a i tak wielka trójka będzie się bić o mistrza. 

Co do MC, zgodzę się z Wami. Ogier wciągnie to nosem ;)

No i można być pewnym, że nie wszyscy wytrzymają ciśnienie. Punktów za wiele czołówka nie wywiezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koledze chodziło o MC. Seb Loeb jest królem tego rajdu, ale musiałby pojechać go na 110% swoich możliwości, by go wygrać, na już swojej częściowej emeryturce (życzę mu tego z całego serca). Taka jazda na Monte, to rów, skała, zaspa etc....Robert to zresztą dobrze pokazał ;)

Seb Ogier pojedzie to z głową, mądrze, po pierwszym dniu miejsca 3-5, w następnych konsekwentnie wyżej...jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia wyczucia Seba Loeba. Pamietajmy ze w zeszłym roku przejechał pare km testów, w tym roku ma juz pol sezonu w tym aucie.

Mnie tez bardzo interesuje czy Ott popełnij najwieszy błąd w karierze przechodzącą do Hyundaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku monte będzie dla mnie wyjątkowe , bo będę miał okazje mieć przy boku wyjątkowego specjalistę i komentatora , który nawet królował w generalce :) Nie mogę się doczekać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, carfit napisał:

będę miał okazje mieć przy boku wyjątkowego specjalistę i komentatora

 

Pozdrów go koniecznie od Forum.

 

Mam nadzieję, że po Monte zatęskni za prawdziwym ściganiem i zweryfikuje swoje plany co do DTM, albo ułoży je ciekawiej na przyszły rok...i z razem kolegą z teamu Alfy przejdzie do WRC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał:

To przyszly mistrz świata nie ma wątpliwości,  żeby jeszcze nie było jakiejś niespodzianki już na Szwecji.

 

Kilka lat temu pytałem w wątku rajdowym, czy jest jakieś minimum wieku w WRC, mając wtedy na myśli właśnie Kalle, bo widziałem, jak jeździł, a miał wtedy max piętnaście lat. W końcu się doczekałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał:

To przyszly mistrz świata nie ma wątpliwości,  żeby jeszcze nie było jakiejś niespodzianki już na Szwecji.

 

W Szwecji raczej takich warunków nie będzie jak na filmiku chyba, że nastąpi cud z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kukson napisał:

W Szwecji raczej takich warunków nie będzie jak na filmiku chyba, że nastąpi cud z nieba.

Pewnie tak ale ja mu daje pierwszą piątkę od strzała tak czy siak może nawet lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do startu pełną parą :)

 

W RSMP wypada z kalendarza Dolnośląski, a w zamian wskakuje Rajd Koszyc. Jeszcze trochę i o Mistrza Polski będą jechać wszędzie ale nie w Polsce.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2020 o 17:13, turdziGT napisał:

To przyszly mistrz świata nie ma wątpliwości,  żeby jeszcze nie było jakiejś niespodzianki już na Szwecji

Jestem ciekaw jak to się skończy, ale jest duża szansa.

Chłopak zaczyna przygodę w miejscu, w którym niektórzy kończą :thumbup:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale talent to jedno a układy to drugie. Tu jest i jedno i drugie ale fiński rajdowy klan też się do tego przyczynia żeby młody miał taki a nie inny start.Finowie dbają o kontynuację tradycji.

Ale trzeba przyznać że młody Solberg też nie może narzekać a jak tata poprowadzi zespół Subaru to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Ogier to jest lis! :blink: Jak na żywo mnie nie zachwycał, tak efektywność ma porażającą. I jakoś tak dziwnie bez Latvali po tylu latach.

Prawdziwe ściganie od jutra i liczę, że Rovanpera pojedzie z chłodną głową i nie poniesie go fantazja w swoim pierwszym rajdzie w samochodzie WRC, chociaż był już taki jeden, co w swoim debiucie nie wiedział, co robić, więc jechał szybko. :D

@carfit myślę, że dobrze się bawisz, czego zazdroszczę. :) 

Przekaż ukłony dla Pana Kierowcy i podpytaj o KGHM Orlen LOT Polska F1. ;)

A tak poważnie, to oczywiście forumowe pozdrowienia dla Roberta.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...