Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2020 o 13:01, chojny napisał:

Poniżej świetny wywiad z Mikołajem.

 

Po Kanarach zadzwonił, pogadaliśmy sobie, o części spraw nie mówi, nie wspomina podczas wywiadów ale prócz tego co mówi dzieje się w tle bardzo dużo a w jego głowie jeszcze więcej. Będziemy z niego mieli dużo radości.  

 

 

 


Miko sympatyczny gosc, ale prowadzacy jest moim zdaniem fatalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jumpman napisał:

Co to za gość... Skąd on się urwał z Kamaza na Dakarze się śmieje....


 

Moze to taka poza tylko, bo w wielu miejscach ekscytacja czy zdziwienie wydają się być jakieś sztuczne i pod publikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka przesada co?  :biglol:

 

Seryjna Skoda na drogowej oponie. 

 

 

 

MikoMarczyk

 

P.S. Na zdjęciu nasza rajdówka w akcji. Nie byłbym sobą, gdybym nie notował z Wiślakiem czasów, które uzyskiwaliśmy. Ostatecznie po zsumowaniu wszystkich oesów nasz czas to 33 minuty 31 sekund. To tak mniej więcej 2 miejsce wśród aut z napędem na przód, 15 sekund za Rafałem Kręciochem w Peugeocie 208 R2 i około 5 sekund przed Michałem Tochowiczem w Peugeocie 208 Rally4. W klasyfikacji generalnej nasze czasy odpowiadają 20 miejscu w stawce 45 zawodników, którzy stanęli na starcie.
 
P.S.2 Jechaliśmy na zimówkach- Michelin Pilot Alpin 5.

 


 

6C6FE872-ED14-4B9C-A52B-785D715FFA9D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza słaba wiadomość przed kolejnym sezonem.

 

Cytat

Rajd Szwecji, druga runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2021, został niestety odwołany z powodu ograniczeń związanych z pandemią Covid-19.

 

No i Ogier planuje ostatni pełny sezon w 2021.

Cytat

- Nie wykluczam pojedynczych imprez, ale nie wezmę już udziału w całych mistrzostwach. Bez względu na to, jak spiszemy się w 2021 roku, to będzie mój ostatni pełny sezon - zapewnił.

 

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdziGT napisał:

Plotka idzie ze mlody Solberg bliski fabrycznego fotela w Hyundaiu w WRC2 na przyszły rok.

Jestem bardzo podekscytowana, że ja i Aaron dołączyliśmy do

Hyundai Motorsport

w ramach 2-letniej umowy! Praca z panującymi mistrzami WRC to tylko niesamowita okazja - czuję się jak nowy rozdział w mojej karierze, kolejna część marzenia!

Będziemy robić pełny program WRC2 w 2021 roku, zaczynając od aktualnego Hyundai i20 R5 przed przesiadką na i20 N Rally2, gdy nowy samochód będzie gotowy w środku roku

Mam wiele osób do podziękowań za pomoc w dotarciu do tego momentu, oczywiście moja rodzina i cały zespół wokół mnie, ale także dyrektor zespołu Hyundai Motorsport Andrea Adamo i kierownik zespołu Alain Penasse Dali mi to Niesamowita okazja i nie mogę się doczekać, żeby zacząć

131668509_3085494961550858_7583456861017171271_n.jpg

Edytowane przez Bobej
Dodanie tekstu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobej napisał:

Jestem bardzo podekscytowana, że ja i Aaron dołączyliśmy do

Hyundai Motorsport

w ramach 2-letniej umowy! Praca z panującymi mistrzami WRC to tylko niesamowita okazja - czuję się jak nowy rozdział w mojej karierze, kolejna część marzenia!

Będziemy robić pełny program WRC2 w 2021 roku, zaczynając od aktualnego Hyundai i20 R5 przed przesiadką na i20 N Rally2, gdy nowy samochód będzie gotowy w środku roku

Mam wiele osób do podziękowań za pomoc w dotarciu do tego momentu, oczywiście moja rodzina i cały zespół wokół mnie, ale także dyrektor zespołu Hyundai Motorsport Andrea Adamo i kierownik zespołu Alain Penasse Dali mi to Niesamowita okazja i nie mogę się doczekać, żeby zacząć

131668509_3085494961550858_7583456861017171271_n.jpg


 

Fantastyczna wiadomość! Będziemy trzymać kciuki!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...