Jump to content

Rajdowe dyskusje 2020

Dehnel

Recommended Posts

Od kiedy w RC2 jeździ Solberg, Ostberg, Mikkelsen czy nasz Kajto mnie akurat bardzo interesuje. Auta R5 sa na prawdę spoko, chłopaki się nie wiozą i jest wysoki poziom. Jedyne co idiotyczne to rozbicie na WRC2 i WRC3. Albo jak rok temu WRC2 i WRC2 Pro.

16 minut temu, Jumpman napisał:

Od kiedy w RC2 jeździ Solberg, Ostberg, Mikkelsen czy nasz Kajto mnie akurat bardzo interesuje. Auta R5 sa na prawdę spoko, chłopaki się nie wiozą i jest wysoki poziom. Jedyne co idiotyczne to rozbicie na WRC2 i WRC3. Albo jak rok temu WRC2 i WRC2 Pro.

No moze ja tez troche ignorancko odpowiedzialem bo oczywiscie sledze zwlaszcza  tych ktorych wymieniles ale jest to ciezkie ze wzgledu na ten idiotyczny podzal na kategorie. o ile  bardziej bylo by to emocjonujace gdyby zrobil mistrzostwa zespolow ale klasy RC2 i jej podzial zostawili w spokoju. 

Poniżej świetny wywiad z Mikołajem.

Po Kanarach zadzwonił, pogadaliśmy sobie, o części spraw nie mówi, nie wspomina podczas wywiadów ale prócz tego co mówi dzieje się w tle bardzo dużo a w jego głowie jeszcze więcej. Będziemy z niego mieli dużo radości.  

33 minuty temu, Kukson napisał:

Szkoda, że nie jedzie na Modlinie w weekend bo chłopak wychowany na takich próbach i mógłby pogonić Huttunena.

Jedzie ale cywilną Skodą, jako auto funkcyjne, zdaje się że z Wiślakiem. ;)   

Nie słuchałem wywiadu, bo za długi dla mnie na ten moment, więc zapytam - czy jest coś o nowym sezonie? Jakieś szanse wyjścia poza Europę?

Właściwie to zapytam ogólnie - czy coś więcej wiadomo o naszych w rajdach na szczeblu światowym?

Niby Tor Modlin Rally Show gdzie wiadomo, że kibiców nie będzie i pozostanie stream, a z live sobie za bardzo nie poradzili i do tego duże opóźnienia mają na profilu Toru Modlin. Jedynie https://www.facebook.com/watch/motorsportcom.polska/

z jednej kamerki na bieżąco pokazuje.

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Dopiero zauważyłem, że na odcinkach nie pojawił się Siemanko który był na liście startowej. Teraz słucham, że silnik mu padł :facepalm:

Był z nim gdzieś krótki wywiad. Generalnie sezon całkowicie do bani.