Jump to content
Dehnel

Rajdowe dyskusje 2020

Recommended Posts

shakedown rajdu Janner i już dzwon, dobrze zbudowane Audi, taką choinkę ściąć :

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, dom, samochód, na zewnątrz i przyroda

Klausner/Martin Passenbrunner - zawsze była bardzo widowiskowa jazda, dobrze że są cali ale czuje że Angelika się wkurzy. 

Ale urwał. Szkoda mam nadzieje ze odbudują.To jeden z nielicznych kierowcow ktory jeździ klasykiem tak jak na to zasługuje a nie wozi sie jak kompletny amator przez co odbiera polowe widowiska z oglądania tych aut.

3 godziny temu, Bobej napisał:

Uuuuuu, kto grubo idzie... Jak na takiego dzwona, ścięcie drzewa i przestawienie chałupy to straty stosunkowo niewielkie, oby konstrukcja nie ucierpiała a resztę się na nowo dokręci.  

Z jednej strony popieram pełnym ogniem klasykiem z drugiej jak coś nie wyjdzie niszczy się zabytkowe już auto, do pełnym ogniem jazdy jednak powinno się wybierać współczesne karoserię ich jest dużo więcej i nie tak szkoda po dzwonie.

• Upvote 1

Ale po co to biadolenie, większość tych ludzi jeździ za swoje więc oni chyba wiedzą najlepiej co powinni...

Jak jadą Pryczki i babcia strzeli marchewe to się ziemia trzęsie a micha cieszy ,a jakoś jak się położyli na dach to nikt nie pisał że powinni jeździć Nką Lanosem bo GC8 szkoda.

• Like 1

Lepiej skasować Lanosa jak Lancie S4, takie moje zdanie, kto grubo jedzie ten dzwoni więc taki historyk jest skazany na dzwon prędzej czy później i z takim podejściem już by nie było klasycznych rajdówek, bo za swoje to przecież można.

Z takim podejściem nie było by w ogóle klasycznych rajdówek bo mało kto by je budował tylko po to żeby stały w garażu.

Przygoński awaria skrzyni biegów na pierwszym etapie Dakaru :(

Sonik wiceliderem za Casale.

• Sad 1

Szkoda Przygońskiego, 

Czy nie lepiej opisywać Dakar w wątku Dakarowym?

A tej Ałdicy powyżej to bardzo szkoda, ale gdyby nie...no właśnie oglądalibyśmy takie samochody w muzeum, a tak jeszcze mogą nas pocieszyć, tym do czego zostały stworzone.

W mojej ocenie, tylko jazda na maxa może pokazać to auto w pełnej krasie. Wożenie się, nieco kastruje widowisko. Innymi słowy "ofiara" dobrze spożytkowana. 

Polski OBR był tego dobrym przykładem i dziś nie ma nawet jednego oryginalnego rajdowego dużego Fiata, Poloneza o Lanci Stratos nie wspominając, słowem wszystko zjeździć przetopić i spokój.

Myślisz ,że wszystkie jeżdżące w historykach auta to oryginały ?

Większość to "nowe" auta, a tobie nikt nie broni zbudować Lancie Stratos.

W dniu 4.01.2020 o 10:42, ManoLEE napisał:

Z jednej strony popieram pełnym ogniem klasykiem z drugiej jak coś nie wyjdzie niszczy się zabytkowe już auto, do pełnym ogniem jazdy jednak powinno się wybierać współczesne karoserię ich jest dużo więcej i nie tak szkoda po dzwonie.

Ryzyko zawsze jest bez znaczenia czy jedziesz klasykiem czy nie różnica jest tylko taka ze w większości wypadków za kierownica sa amatorzy ktorzy sie po prostu bawią i nie zawsze umiejętności ida w parze ze sprzętem wiec sie wiozą.Dlatego fajnie jest widzieć kogoś kto ogarną taki sprzęt i idzie nim pełna bomba.

3 godziny temu, Jumpman napisał:

Były Polskie oryginalne Stratosy które zostały zniszczone, obecnie jestem za replikami i dobrze, że są. 

Godzinę temu, ManoLEE napisał:

Były Polskie oryginalne Stratosy które zostały zniszczone, obecnie jestem za replikami i dobrze, że są. 

Co masz na myśli przez " polskie orginalne Stratosy " bo nie bardzo rozumie ? 

Chodzi ci o te co OBRSO kupiło dla Jaroszewicza ktorego połowa pózniej wylądowała w Stratopolonezie ? 

4 godziny temu, Jumpman napisał:

Życzę w tym powodzenia :) 

Malowanie przypomina trochę ostatniego fabrycznego Focusa. Może Ford sypnął trochę więcej kasy.

FB_IMG_1578572099926.jpg

FB_IMG_1578572102790.jpg

FB_IMG_1578572106508.jpg

M-Sport jeżeli chodzi o malowanie to trzyma wysoki poziom.

Sołowow wraca do rajdów. Na ile eliminacji , nie wiem.

17 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Sołowow wraca do rajdów. Na ile eliminacji , nie wiem.

O, to ciekawe. Ale RSMP czy coś innego? 

W dniu 1.10.2019 o 13:26, Dehnel napisał:

Mamy tu jakiś "Tarmakowców"?. Chciałbym pogadać na normalnym poziomie, bo na FB grupka fanbojów wyznających religię TM skutecznie zabija każdą dyskusję.

Przyszłych ;) dogadałem się z pewnym dość znanym pilotem  z rsmp który ma mnie poprowadzić bezpiecznie przez wąskie drogi Tarmaca. A jak mi się spodoba ..... to może będę częściej pisał w wątki dyskusje rajdowe 2021 ;) 

• Like 2

Przyszłych  dogadałem się z pewnym dość znanym pilotem  z rsmp który ma mnie poprowadzić bezpiecznie przez wąskie drogi Tarmaca. A jak mi się spodoba ..... to może będę częściej pisał w wątki dyskusje rajdowe 2021  

Czyli Maciek Szczepaniak znalazł czas między WRC ? ;):)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk