Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale urwał. Szkoda mam nadzieje ze odbudują.To jeden z nielicznych kierowcow ktory jeździ klasykiem tak jak na to zasługuje a nie wozi sie jak kompletny amator przez co odbiera polowe widowiska z oglądania tych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bobej napisał:

 

 

 

Uuuuuu, kto grubo idzie... Jak na takiego dzwona, ścięcie drzewa i przestawienie chałupy to straty stosunkowo niewielkie, oby konstrukcja nie ucierpiała a resztę się na nowo dokręci.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony popieram pełnym ogniem klasykiem z drugiej jak coś nie wyjdzie niszczy się zabytkowe już auto, do pełnym ogniem jazdy jednak powinno się wybierać współczesne karoserię ich jest dużo więcej i nie tak szkoda po dzwonie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to biadolenie, większość tych ludzi jeździ za swoje więc oni chyba wiedzą najlepiej co powinni...

 

Jak jadą Pryczki i babcia strzeli marchewe to się ziemia trzęsie a micha cieszy ,a jakoś jak się położyli na dach to nikt nie pisał że powinni jeździć Nką Lanosem bo GC8 szkoda.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej skasować Lanosa jak Lancie S4, takie moje zdanie, kto grubo jedzie ten dzwoni więc taki historyk jest skazany na dzwon prędzej czy później i z takim podejściem już by nie było klasycznych rajdówek, bo za swoje to przecież można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Przygońskiego, 

 

Czy nie lepiej opisywać Dakar w wątku Dakarowym?

 

A tej Ałdicy powyżej to bardzo szkoda, ale gdyby nie...no właśnie oglądalibyśmy takie samochody w muzeum, a tak jeszcze mogą nas pocieszyć, tym do czego zostały stworzone.

W mojej ocenie, tylko jazda na maxa może pokazać to auto w pełnej krasie. Wożenie się, nieco kastruje widowisko. Innymi słowy "ofiara" dobrze spożytkowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2020 o 10:42, ManoLEE napisał:

Z jednej strony popieram pełnym ogniem klasykiem z drugiej jak coś nie wyjdzie niszczy się zabytkowe już auto, do pełnym ogniem jazdy jednak powinno się wybierać współczesne karoserię ich jest dużo więcej i nie tak szkoda po dzwonie.

 

Ryzyko zawsze jest bez znaczenia czy jedziesz klasykiem czy nie różnica jest tylko taka ze w większości wypadków za kierownica sa amatorzy ktorzy sie po prostu bawią i nie zawsze umiejętności ida w parze ze sprzętem wiec sie wiozą.Dlatego fajnie jest widzieć kogoś kto ogarną taki sprzęt i idzie nim pełna bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jumpman napisał:

Myślisz ,że wszystkie jeżdżące w historykach auta to oryginały ?

Większość to "nowe" auta, a tobie nikt nie broni zbudować Lancie Stratos.

 

 

Były Polskie oryginalne Stratosy które zostały zniszczone, obecnie jestem za replikami i dobrze, że są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManoLEE napisał:

Były Polskie oryginalne Stratosy które zostały zniszczone, obecnie jestem za replikami i dobrze, że są. 

Co masz na myśli przez " polskie orginalne Stratosy " bo nie bardzo rozumie ? 

Chodzi ci o te co OBRSO kupiło dla Jaroszewicza ktorego połowa pózniej wylądowała w Stratopolonezie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jumpman napisał:

Myślisz ,że wszystkie jeżdżące w historykach auta to oryginały ?

Większość to "nowe" auta, a tobie nikt nie broni zbudować Lancie Stratos.

 

 

Życzę w tym powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 13:26, Dehnel napisał:

Mamy tu jakiś "Tarmakowców"?. Chciałbym pogadać na normalnym poziomie, bo na FB grupka fanbojów wyznających religię TM skutecznie zabija każdą dyskusję.

 

Przyszłych ;) dogadałem się z pewnym dość znanym pilotem  z rsmp który ma mnie poprowadzić bezpiecznie przez wąskie drogi Tarmaca. A jak mi się spodoba ..... to może będę częściej pisał w wątki dyskusje rajdowe 2021 ;) 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przyszłych  dogadałem się z pewnym dość znanym pilotem  z rsmp który ma mnie poprowadzić bezpiecznie przez wąskie drogi Tarmaca. A jak mi się spodoba ..... to może będę częściej pisał w wątki dyskusje rajdowe 2021  

Czyli Maciek Szczepaniak znalazł czas między WRC ? ;):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...