Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa ma być zabezpieczona. Trochę naciągane, ale jakbym np. prywatnym autem trafił takie precjozum na drodze to bym poszedł do zarządcy drogi.

Temat w ogóle ciekawy - nie byłem w tym roku na Świdnickim - faktycznie tak wiało na przełęczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytasik fajny ale Leszek trochę zastany na moje oko,  mam wrazenie ze to samochód go wiózł a nie on prowadził.....

Pod koniec sie trochę rozkręcił 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być niedobrze. 

 

 

Will Hyundai quit the World Rally Championship after 2022?


It's being linked with a sportscar move as its push for the WRC hybrid rules to be delayed looks set to fail.

 

https://dirtfish.com/rally/wrc/hyundai-linked-with-move-away-from-wrc-from-2023/?fbclid=IwAR2JpkyPqAXpPZX2mRF833LmJxa-AhSUK2x9qEPTVh6Rnd54AiRQA0ALVno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przymar napisał:

Niestety, motorsport jako sport globalny (WRC, Rallycross, za chwilę F1) umiera na naszych oczach. Większość śmieje się z Proto, a za chwilę to będzie jedyna forma rajdów jakie znamy.

 

Zostaną jeszcze historyki ale bardziej jako fajna forma spędzania wolnego czasu aniżeli hardcorowa rywalizacja. 

 

Rewolucja dokonuje się na naszych oczach panowie, cieszmy się że załapaliśmy się na fantastyczne czasy mechanicznej A-grupy, WRCów pierwszych jak tych kosmicznych obecnych, czy też szalonych Kitcarów... 

 

Teraz tylko nudne i perfekcyjne R5ki, każda jedna taka sama, bo za chwile elektryki albo nic nie zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

 

Zostaną jeszcze historyki ale bardziej jako fajna forma spędzania wolnego czasu aniżeli hardcorowa rywalizacja. 

 

Rewolucja dokonuje się na naszych oczach panowie, cieszmy się że załapaliśmy się na fantastyczne czasy mechanicznej A-grupy, WRCów pierwszych jak tych kosmicznych obecnych, czy też szalonych Kitcarów... 

 

Teraz tylko nudne i perfekcyjne R5ki, każda jedna taka sama, bo za chwile elektryki albo nic nie zostanie. 

Zgadzam się z tobą ja się jeszcze załapałem na ogladary jak jeszcze połowa stawki śmigała w Polakach,  125p i Maluchach. Mało tego sam miałem Malucha i uwazam ze dzięki temu bardziej jestem w stanie docenić czym teraz jeździmy,  chociaż dobrze skopany maluch na klepanym resorze z kubłami tez robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 19:19, turdziGT napisał:

 

Tak dla kontrastu, termin trochę koliduje. Ale chciałbym  bardzo :) 

https://www.formula1.com/en/racing/2020/Sakhir.html

 

Bardziej bym tu obstawiał że VR46 pojedzie jak Robert, ale obym się mylił :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale chyba oposcil pare GP ze względu na DTM wiec liczę  na to ze ta kolizja do upadania :)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał:

No tak ale chyba oposcil pare GP ze względu na DTM wiec liczę  na to ze ta kolizja do upadania :)

To chyba nie jest takie proste.... jednak, po GP Bahrain są testy, chyba trzy dniowe, Robert ma kontrakt z zespołem Alfa, Kajto jeszcze nie wybrał rajdu na który jedzie , został mu do wyboru Ypres i Monza , Maciek Szczepaniak też ma pewnie kontrakt do końca sezonu , dodatkowo konflikt Lotos vs Orlen mimo zapowiedzi łączenia tych dwóch firm. Dla mnie nie realne , ale oby ! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adi napisał:

Cholerka. Okazja życia, a my spekulujemy, czy może wystąpić ze względu na kontrakt rezerwowego. Szaleństwo. 

Wyscigwe plany na przyszłość wygladaja słabo. Mysle ze byl by głupi gdyby nie próbował korzystać z tez okazji. FIA położyła mu okazję do powrotu na złotej tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, -=nikon=- napisał:

@chojny widząc te zdjęcia pomyślałem by je tu dać ale mnie ubiegłeś. Chłopaki mają rozmach. Szkoda że nie ma tapet z tymi zdjęciami. 


 

Piekne maszyny prawda? 
 

Moze dadzą lepsze zdjęcia na tapetę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...