Jump to content

Rajdowe dyskusje 2020

Recommended Posts

A wracajac o rajdu to dla mine najwieksza zagadka dzisiejszego dnia jest to jakim cudem Therry znow zaczynał rajd złe ustawionym jadem. Znam rajd, znany samochod , zespół ma penie tony danych a mimo wszystko zaczyna z autem na korę narzeka. 

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nic dodać, nic ująć.  Bardzo dziękuję wszystkim za ciepłe słowa  Kurcze tyle lat już jestem na tym forum, że czuje się w obowiązku napisać coś więcej, więc wklejam, krótkie podsumowanie, które sobi

@Harvester i @Lynx zostali Mistrzami Polski w HR2 wygrywając wszystkie eliminacje w tym roku, gratulacje  @Maras znakomicie przygotował Babcię   

my tu gadu, gadu o jakimś WRC, RSMP a tymczasem nasz forumowy @beben rusza na podbój takich os-ów ze znakomitym pilotem: https://rallypl.com/rajdy/subaru-s6-wrc-w-mrf-tarmac-masters-2020/  

Posted Images

Czy ktoś ogląda All Live przez aplikację w Samsungu (mówię o telewizorze)? Nie mam nic do Hiszpanów, ale już drugi rajd podpinam kompa, bo nie można przestawić na angielski komentarz. Wczoraj było po angielsku. Może uważają, że w Polsce Hiszpański to bardziej popularny język. 

Edited by przymar
2 godziny temu, przymar napisał:

Czy ktoś ogląda All Live przez aplikację w Samsungu (mówię o telewizorze)? Nie mam nic do Hiszpanów, ale już drugi rajd podpinam kompa, bo nie można przestawić na angielski komentarz. Wczoraj było po angielsku. Może uważają, że w Polsce Hiszpański to bardziej popularny język. 

Da się z aplikacji stremowac na TV w tej chwili. Ja tylko tak ogladam. Aplikacja na tv nigdy nie działała 

Ale walka miedzy Sebem a Therrym. A Tanak nadal bez tempa . O co chodzi  ?

Edited by turdziGT

Therry wskoczył na P2 i ponoć wczoraj wrzucił set up Sordo i od tego czasu jest ok :) Ja tego nie rozumiem. Jedyne co szkoda w tej sytuacji to to że Dani nie nacieszy sue tym P1 bo beda zapewne team orders 

5 minut temu, turdziGT napisał:

Dani nie nacieszy sue tym P1 bo beda zapewne team orders 

To oczywiste. Taka rola trzeciego.

Niech Tanak też wrzuci sobie taki set up.

Therry na mecie ostatniego odcinka pętli zapytany o to jak poszło na odcinku :biglol: Uwielbiam tego gościa :)

Screenshot_20201010-120349_WRC.jpg

Eh Therry za późno dochamowal na mostku i niestety spada 1,5 sek. Za Seba. Ale walka.

Zapowiada się niezła walka jutro o drugie miejsce.

Szkoda, że tek mało rund jest w tym roku. Wygra ten, kto dojedzie wszystkie rajdy. Fajnie, że Thierry walczy mimo marnych szans na championa, szkoda, że Ott sobie odpuścił....wygląda na to. 

Powiem wam ze ten podział R5 na WRC2 i WRC3 to jakaś paranoja. Mówią o gościach " prowadzących " w klasach przed którymi jest 5 innych zawodników w takim samym samochodzie o których ani słowa. 

Odnosnie czuba to ciekawe czy bedzie powtórka z 2018 jak Therry ulał Seba na PS. Bedzie walka jutro to jest pewne i zeby tylko Daniego nie wystraszyli i jakiejś głupoty nie zrobił :biglol:

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Powiem wam ze ten podział R5 na WRC2 i WRC3 to jakaś paranoja. Mówią o gościach " prowadzących " w klasach przed którymi jest 5 innych zawodników w takim samym samochodzie o których ani słowa.

Od razu paranoja. Opłata za czas antenowy. A tak na poważnie - z punktu widzenia postronnego kibica to jakaś parodia. Te same auta, nawet nie zespoły fabryczne jadą w osobnej lidze. I weź tu człowieku przekonaj kogoś do rajdów. Ale dopóki kasa się zgadza to nie będzie zmian.

7 minut temu, przymar napisał:

Od razu paranoja. Opłata za czas antenowy. A tak na poważnie - z punktu widzenia postronnego kibica to jakaś parodia. Te same auta, nawet nie zespoły fabryczne jadą w osobnej lidze. I weź tu człowieku przekonaj kogoś do rajdów.

Dokładnie o to minie chodzi. Rozumie jeszcze zeby zespoły fabryczne wystawiały swoje składy a tam jedzie Pontus białym autem.

czekam tylko na ruch w postaci wurca dla Huttunena. Chłop ma talent i myślę że to kwestia czasu.

Kibicuje i śledzę wyniki bo kilku znajomych pracuje przy serwisach jegi R5tki w RSMP itd.

Jest kozak. 

Edited by niebieskiultras

Ale walka z rana. Otwarcie dla Ogiera szybszy 0,2 sek. 

Sordo w kłopotach stracił 12 sek. Co za dzień sie zapowiada 

Dani sobie wyjechał na niedzielny spacerek a tu go tak chłopaki dojechały na paru km :biglol:

Screenshot_20201011-085013_WRC.jpg

15 minut temu, turdziGT napisał:

Dani sobie wyjechał na niedzielny spacerek

Może jakieś kłopoty. Albo chłopaki taką bombą idą.

Martwi mnie forma Suninena. Tak ładnie jechał w piątek, dał nadzieje na powrót Forda do stawki, a później już tylko po staremu, za czołówką.

Przy takim tempie tych dwóch panów to po tym P1 Daniego moze byc juz po następnym oesie. Musi sobie jakieś espresso zapodać i się obudzić bo będzie pozamiatane.

W każdym razie walka zapowiada się niesamowita i widac ze zarówno Therremu jak i Sebowi się to podoba. 

I Therry przywalił 1 sek na km .....Czekamy na Ogiera 

Seb 1,3 w dół na pierwszym splocie.  Będzie zmiana ?

Dani sie obudzil :) wow 0,1 sek miedzy Therrym I Sebem . Co za walka. F1 to można wigle z anteny zdjąć......

Na Power stage będzie walka nie tylko o dodatkowe punkty, ale też o miejsce. Szykują się 2 oesy jechane na maksa.

• Upvote 1

Mi już komputerów brakuje :biglol: bo od piątku oglądam WRC, F1, DTM , i jeszcze pisze na MS , i nie mam czasu dla żony ;) 

• Haha 1