Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

A wracajac o rajdu to dla mine najwieksza zagadka dzisiejszego dnia jest to jakim cudem Therry znow zaczynał rajd złe ustawionym jadem. Znam rajd, znany samochod , zespół ma penie tony danych a mimo wszystko zaczyna z autem na korę narzeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda All Live przez aplikację w Samsungu (mówię o telewizorze)? Nie mam nic do Hiszpanów, ale już drugi rajd podpinam kompa, bo nie można przestawić na angielski komentarz. Wczoraj było po angielsku. Może uważają, że w Polsce Hiszpański to bardziej popularny język. 

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przymar napisał:

Czy ktoś ogląda All Live przez aplikację w Samsungu (mówię o telewizorze)? Nie mam nic do Hiszpanów, ale już drugi rajd podpinam kompa, bo nie można przestawić na angielski komentarz. Wczoraj było po angielsku. Może uważają, że w Polsce Hiszpański to bardziej popularny język. 

Da się z aplikacji stremowac na TV w tej chwili. Ja tylko tak ogladam. Aplikacja na tv nigdy nie działała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therry wskoczył na P2 i ponoć wczoraj wrzucił set up Sordo i od tego czasu jest ok :) Ja tego nie rozumiem. Jedyne co szkoda w tej sytuacji to to że Dani nie nacieszy sue tym P1 bo beda zapewne team orders 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się niezła walka jutro o drugie miejsce.

Szkoda, że tek mało rund jest w tym roku. Wygra ten, kto dojedzie wszystkie rajdy. Fajnie, że Thierry walczy mimo marnych szans na championa, szkoda, że Ott sobie odpuścił....wygląda na to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze ten podział R5 na WRC2 i WRC3 to jakaś paranoja. Mówią o gościach " prowadzących " w klasach przed którymi jest 5 innych zawodników w takim samym samochodzie o których ani słowa. 

 

Odnosnie czuba to ciekawe czy bedzie powtórka z 2018 jak Therry ulał Seba na PS. Bedzie walka jutro to jest pewne i zeby tylko Daniego nie wystraszyli i jakiejś głupoty nie zrobił :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Powiem wam ze ten podział R5 na WRC2 i WRC3 to jakaś paranoja. Mówią o gościach " prowadzących " w klasach przed którymi jest 5 innych zawodników w takim samym samochodzie o których ani słowa.

Od razu paranoja. Opłata za czas antenowy. A tak na poważnie - z punktu widzenia postronnego kibica to jakaś parodia. Te same auta, nawet nie zespoły fabryczne jadą w osobnej lidze. I weź tu człowieku przekonaj kogoś do rajdów. Ale dopóki kasa się zgadza to nie będzie zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, przymar napisał:

Od razu paranoja. Opłata za czas antenowy. A tak na poważnie - z punktu widzenia postronnego kibica to jakaś parodia. Te same auta, nawet nie zespoły fabryczne jadą w osobnej lidze. I weź tu człowieku przekonaj kogoś do rajdów.

Dokładnie o to minie chodzi. Rozumie jeszcze zeby zespoły fabryczne wystawiały swoje składy a tam jedzie Pontus białym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam tylko na ruch w postaci wurca dla Huttunena. Chłop ma talent i myślę że to kwestia czasu.

 

Kibicuje i śledzę wyniki bo kilku znajomych pracuje przy serwisach jegi R5tki w RSMP itd.

Jest kozak. 

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

Dani sobie wyjechał na niedzielny spacerek

 

Może jakieś kłopoty. Albo chłopaki taką bombą idą.

Martwi mnie forma Suninena. Tak ładnie jechał w piątek, dał nadzieje na powrót Forda do stawki, a później już tylko po staremu, za czołówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim tempie tych dwóch panów to po tym P1 Daniego moze byc juz po następnym oesie. Musi sobie jakieś espresso zapodać i się obudzić bo będzie pozamiatane.

W każdym razie walka zapowiada się niesamowita i widac ze zarówno Therremu jak i Sebowi się to podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...