Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2020


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, turdziGT napisał:

No to mamy nowego Tanaka , nazywa się Evans

 

Toś pojechał ;)

Tanak przez prawie trzy lata wygrywał większość odcinków specjalnych, zanim został Mistrzem. 

 

Tak czy inaczej, to ewidentnie rajd Evansa, skoro na tym etapie Ott traci regularnie, to raczej w czterech ostatnich oesach nie będzie cisnął ponad miarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny i Evans nie do ruszenia. Kable poprawił setup i wklejam Sebowi i Tanakowi :) Wygląda na to że po tych rodzajach Tomi ma na prawdę mocny skład. Nie przewiduje żeby Kalka poza asfaltsmi pokazywał co innego niż to co pokazuję tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adi napisał:

 

Toś pojechał ;)

Tanak przez prawie trzy lata wygrywał większość odcinków specjalnych, zanim został Mistrzem. 

 

Tak czy inaczej, to ewidentnie rajd Evansa, skoro na tym etapie Ott traci regularnie, to raczej w czterech ostatnich oesach nie będzie cisnął ponad miarę.

Spokojnie chodzi mi o sposób wygrywania odcinków. Chłopak i ten się na dziesiąte a Evans dokłada im sekundy ponad to co oni dojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że został ostatni oes. Dzisiaj na tym krótkim nic się nie wydarzy, a jutro jeden przejazd odwołany. 

Wg mnie w tak krótkim rajdem nie powinno być kompletu punktów do rozdania.

 

Evans, jak się nie przestraszy zwycięstwa, to spokojnie wygra. 

Jak uważacie, pójdzie po 5 punktów, czy dowiezie pewne 25 punktów i zadowoli się jakimiś małymi na PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Subarumaniacy!

Od nowego roku postanowiłem rozwijać moją Rajdową pasję w nieco szerszy sposób niż dotychczas i zacząłem tworzyć vlogi komentujące tegoroczne WRC (i nie tylko, ale od tego na razie zaczynam).

Zapraszam Was do zapoznania się z tymi vlogami. Choć pewnie niewielu z Was cokolwiek zaskoczy, bo w tej dyskusji widać, że śledzicie każdy rajd niemal co do odcinka, jednak i tak zapraszam i zachęcam do podzielenia się ze mną (tu, bądź w komentarzach na Youtube) uwagami na temat mojej pracy. Czy taka forma jest ciekawa? Co by należało zmienić, usprawnić?

Pozdrawiam i zapraszam do linku poniżej:

 

PS Na kanale jest już "komplet" vlogów z Rajdu Monte Carlo, na którym byłem osobiście.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze to Ogierowi najdłużej przychodzi wjezdzenie sie w auto Evans i Kalle jak by z marszu sie dogadali. Młody pięknie pojechał PS jak i cały rajd.Bylem przekonany ze podium bedzie w tym sezonie ale nie sądziłem ze tak szybko.Mysle ze na szutrach moze tu byc stałym gościem.

 

Szkoda ze w tym roku Szwecja taka słaba , ciesze sie nie nie pojechałem ale dziwi mnie to skrócenie rajdu , nie dalej za z 4-5 lat temu pamietam jak staliśmy w piątek w pelerynach a na drodze był tylko szuter. Dzisiejszy odcinek mogl spokojnie uszy dwa razy.

 

No nic teraz Meksyk i wyglada na to ze Evans namiesza chłopaka w walce o mistrza.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Dziwne ze to Ogierowi najdłużej przychodzi wjezdzenie sie w auto Evans i Kalle

O to to... Evans szczególnie, wsiadł i lata. Młody robi swoje, dla mnie ekstra. Ogier zawodzi bardzo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - w dobrym forumowym tonie jest robić heheszki z Grety Thunberg i kwestii zmian klimatu. Nie mi oceniać całą otoczkę działalności dziewczyny, ale chyba trudno o bardziej jaskrawy przykład ocieplenia niż tegoroczna zima i Rally Sweden AD 2020.

Ciekawe jak interpretować słowa Todta - jako ultimatum? W przyszłości w takich warunkach odwołamy rajd więc przedmieście odcinki na północ? Z roku na rok to trochę trudne. Przeniesienie odcinków 200-300 km to de facto organizacja innego rajdu (sponsorzy, samorządy, ludzie, infrastruktura).

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagneli gwiazde a gwiazda jak na razie okazal sie kierowca suportujacy :) Mysle ze takiego obrotu sporawy sam Ogier sie nie spodziewal :) 

Mysle ze Hyundai tez by zyskal na angazu  Breena zamiast kombinowac z tymi wymieniajaymi sie kierowacamy . I Dani i Loeb juz zrobili w mistrzostwach to co mieli zrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...