Skocz do zawartości

Legacy IV emblemat grila jak zamontować?


Koniu0739

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.09.2019 o 17:29, kriskristoffers napisał:

wyciąłbym taki sam owal, dał odpowiednie otwory - emblemat na siatkę a owal pod siatkę i skręcić/umocować :)

no dobra ale czym umocowac pomiedzy?

 

W dniu 29.09.2019 o 20:03, SubaruLPG napisał:

Dobra rada, do wklejenia ponownie znaczka subaru w chrom użyj taśmy z 3M szarej dwustronnej (nazwa bodaj do spojlerów).  ta taśma jest w zasadzie identyczna jak ta która siedzi w oryginale. 

ale co mi z tasmy? ja mam oryginalna tasme na znaczku.

niestety znaczek jezeli go przyloze do grila odstaje, znaczy sie tylko kant przylega wiec na tasme sie tego nie umocuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek w moim Legacy IV składa się z 2 części część chromowa oraz znaczek właściwy. jeśli zrobisz otwory w chromie to potem możesz złapać śrubą się do grilla, następnie możesz wkleić ponownie właściwą część emblematu. minus takiego rozwiązania:

jeśli Logo jest wklejone to znaczek jest ciężko rozczłonkować, taśma jest jednokrotnego użytku.  potem mozolnie trzeba usunąć pozostałe części taśmy aby wkleić ponownie logo na nowej taśmie.

 

 

Edytowane przez SubaruLPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja napisalem ze mam nowy emblemat identyczny jak mialem w grilu oryginalnym(ten oryginalny nie nadawal sie do ponownego uzycia ze wzgledu ze poobijany z kamieni).  wkleilem fotki jak to wyglada i wyzej.

 

zamykamy. ogarniete i wycieta ze starego grilla podstawa i umieszczona na dwoch srubach...

Edytowane przez Koniu0739
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...