Skocz do zawartości

KIELCE TOR-trening na czas i nie tylko..


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów...Jeśli dopiszą szczęściarkie sprawki to będzie jazda poprzedzona treningiem pokroju jazdy takiej,którzy "po cichu"SUBARYNĄ pragną(NA CZAS )...każdy chciałby wykręcać dobre czasówki bez męczenia sprzęgieł,opon....czytając forum mysle,że dużo ludzi chce tego...ach,te sekundy...a potem małe RADY ZAWRACAŃ przy słupku...a wogole przeciez w kazdym z NAS jest mała(!!!!!!!!!!!)namiastka tego faceta,co chce objechać innego... :razz: Jeżeli tor będzie wolny napewno bierzemy dla siebie....PLUS wszyscy chętni,co chcą pojezdzić i wymieniać sie doswiadczeniami...pamiętajcie...MOC i mnóstwo kasy w AUTO nie znaczy the beściak....TEN POST JEST ZDECYDOWANIE INFORMACYJNY,NIE SŁUZY POZYSKIWANIU KORZYŚCI..i tak pewnie tam będziemy trenować....reszte info jak będą chętni,będzie po ustaleniu terminu....i nie jest to impreza konkurencyjna!!!!!!!!!!!!!!!......tylko i wyłącznie integracyjna...przy założeniu,że dojdzie do skutku...Pozdrawiamy...Wszystkich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli będzie jakiś termin sobotni/niedzielny to ja się piszę na tor kielce na spotkanie integracujne i pojeżdzawke.. A jeszcze jak macie dostęp do dużej pętli w kielcach to ogólnie jest super. Niestety w tygodniu ja nie dam rady przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasniej wyjasniam....chcemy wynając tor i potrenować przed Super OESEM...poćwiczyć nawroty i jazde poślizgami oraz zrobic próbe czasową....Post powyższy jest typowo informacyjny.Dziś będą koledzy z Tarnowa rozmawiać w sprawie terminów.Postarają się ustalić na póżniej jakies terminy weekendowe.jeżeli termin 20.04 wypali,to powiadomię chętnych do dołaczenia sie do zabawy i treningu.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeŻeli udA Ci śIę załatwić tor myślę że przyjade swoim niedłubanym autem....co by pourywac kilkA sekund...tylko prosze o nie za duzo nawrotów(!!!!!!) bo ja nie za bardzo jeszcze je umiem a zmeczyc sprzegla w szczegolnosci nie chcE....i mAm nadzieje ze ten post przestanie byc informacyjny i cos uda ci sie zalatwic a takze zebrac chetnych ktorzy by tego chcieli i jeszcze raz prosze nie za duzo zawracan przy slupku...bo wtedy moje sprzegło sIę męCzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamFitnes...jak uda sie sprawki tor poszczeszczac to jabym niepomeczyl...sprzeglo i opony...wymienil doswiadczenie i objechal namiastke faceta ktory we mnie chce innych objezdzac(!!!!!!!!!)... totalnieintegrujonc siem z "wami"...bo niechodzi o meczyc sprzeglo tylko poobjezdzac i to lepiej niz ziom carfit i wymienic doswiadczenie!.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin weekendowy najbliższy jaki jest wolny to był koniec września. Chyba że coś się zwolniło w między czasie.

 

Mysle, ze sporo osob na forum jest w stanie podjechac tu i owdzie pojezdzic nie tylko w weekendy, wiec jakby jakas impreza byla w tygodniu, to nawet chetniej niz w weekendy, ktore generalnie mam pozajmowane.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamFitnes...jak uda sie sprawki tor poszczeszczac to jabym niepomeczyl...sprzeglo i opony...wymienil doswiadczenie i objechal namiastke faceta ktory we mnie chce innych objezdzac(!!!!!!!!!)... totalnieintegrujonc siem z "wami"...bo niechodzi o meczyc sprzeglo tylko poobjezdzac i to lepiej niz ziom carfit i wymienic doswiadczenie!.. :mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Fitnes... skumałeśzioma :mrgreen::mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)maciek.s---..nie skumałem Zioma :mrgreen: 2)KenTaczdis---..post pozytywny tfuj yes czy nie? :cry: .....a sir Carfit dobrze dziduje,a fura ma tyle siły,że przy starcie mało kółek nie urwie :mrgreen: 3)Sebastian.R---jak tylko sie uda tor posiąść to dzidujemy,oj,wypatrzyłeś Mnie..ale te fury juz nieaktualne...a cała banda jest.Spokojnie...taki jak Twój tez jest(Salonik Polska)niedłubany...Ogólnie jak pisze to nie zawsze nadążam naciskac odpowiednie klawisze i...wychodzi to ,co wychodzi..mało składnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)maciek.s---..nie skumałem Zioma :mrgreen: 2)KenTaczdis---..post pozytywny tfuj yes czy nie? :cry: .....a sir Carfit dobrze dziduje,a fura ma tyle siły,że przy starcie mało kółek nie urwie :mrgreen: 3)Sebastian.R---jak tylko sie uda tor posiąść to dzidujemy,oj,wypatrzyłeś Mnie..ale te fury juz nieaktualne...a cała banda jest.Spokojnie...taki jak Twój tez jest(Salonik Polska)niedłubany...Ogólnie jak pisze to nie zawsze nadążam naciskac odpowiednie klawisze i...wychodzi to ,co wychodzi..mało składnie.

 

To nie pisz po amfie :evil: :roll: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, to może warto chwilę czasu poświęcić na uważne pisanie, by ktoś inny poświęcił go na uważne czytanie? Naprawdę ciężko się czyta to co napisałeś.

 

Popieram, przez to nie każdy traktuje propozycje do końca poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin weekendowy najbliższy jaki jest wolny to był koniec września. Chyba że coś się zwolniło w między czasie.

 

Mysle, ze sporo osob na forum jest w stanie podjechac tu i owdzie pojezdzic nie tylko w weekendy, wiec jakby jakas impreza byla w tygodniu, to nawet chetniej niz w weekendy, ktore generalnie mam pozajmowane.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Michalis, mi chodziło o to że ja w tygodniu też mógłbym pojechać, ale muszę brać dzień wolny..... a to mi się nie uśmiecha, dlatego wole weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITNES, to może warto chwilę czasu poświęcić na uważne pisanie, by ktoś inny poświęcił go na uważne czytanie? Naprawdę ciężko się czyta to co napisałeś.

 

odp : Chyba tym razem jeszcze nie wpadne do Was...było by miło , ale mam 150 km to po pierwsze , a po drugie w niedziele atakuje u Was w Kraku KJS ANWA i przygotowuje Auto . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...