Skocz do zawartości

Vert VS Rallymen


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Taką sobie z Galem wymysleliśmy rozrywkę w miesiącu kwietniu.

Verolini! (i inni)

Ja sobie nic nie wymyślam. Ja jestem tu dla zabawy i mnie... się nie podoba, jak widzę, że atmosfera się zwarza przez idiotyczne podchody osobiste.

Drogie Państwo!

To przecież dobrze, że właściciele tak rajdowej marki jak Subaru, doskonalą swoje umiejętności na amatorskich próbach na zamkniętym terenie.

 

Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

 

 

Taką właśnie miałem intęcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemqu zajmij sie kolegami :wink: damy sobie rade bez Ciebie.

 

Taaaak? To jeszcze zorganizuj dla mnie bana. Bo jak rozmowa prowadzona jest publicznie, na FORUM, to każdy ma prawo napisać swoją opinię.

 

Albo na przykład napisać: "Ala ma kota".

 

Ala ma kota.

 

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta sytuacja coś przypomina :mrgreen: Zawsze znajdzie sie ktoś kto odkryje w sobie dusze organizatora , oglądając jakąś impreze.Akcji antyvetowej nie zauważylem.

Rallyman wykupil Ulęz i wraz z ustawiającym trasę Wroblem organizuja spotkania.Z tego co wiem każdy mogl to zrobić.Vert nie wymyślił Ulęża podobnie jak Slomczyna a wręcz powielił czyjeś incjatywy i jako Vert-Organizator zaczął to sprzedawac na forum.

Jak widać na forum jest zbyt malo osob chcących tak ekstremalnie i często trenowac i tu jest problem.Inną sprawą jest oczywiście cena tych spotkań powiedzmy koleżeńskich.Rallyman chce jeżdzic to sobie wykupil Ulęz , znalazl chętnych do zwrotu kosztow i OK.Amatorka można powiedziec :mrgreen:

Pozdr.AK

 

Pełna zgoda, Andrzeju! Pisałem: NON PROFI, NON PROFIT i wszystko jasne! Odnośnie inspiracji - tak, przyznaję, taka była. Skopiowałem (bez zgody, ale raczej za cichym poparciem) imprezę zorganizowaną przez Łosia w styczniu tego roku http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=108989 To był mój pierwszy kontakt z Ułężem i już wtedy postanowiłem pomóc zorganizować tego rodzaju koleżeńską pojeżdżawkę. Łosiu wtedy bezinteresownie poświęcił swój czas, ja z tego skorzystałem. Teraz ja organizuję, inni (wraz ze mną) korzystają (np. Łosiu). Przy okazji zapraszam Cię serdecznie na organizowane przeze mnie Meetingi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Skąd wiesz, że mam czas? kasę? chęć? Co jest "zastanawiające, no ale..."? Co konkretnie Cię "troszkę śmieszy?" Rozwiń myśl, proszę.

 

Patrząc na zajety kwiecień chęć robienia jazd w wielki piątek ,sobote,niedzielę i poniedziałek wielkanocny trzeba bardzo kochac jazde subaru.To mnie troszkę smieszy...

Przytczka w nos mi chcesz dać ? :mrgreen:

 

Kocham jazdę SUBARU! Deklarowałem to po tysiąckroć. Z tą Niedzielą Wielkanocną i Poniedziałkiem Wielkanocnym to masz jakieś zwidy czy obsesje? Psztyczka w nos... Jak chcę dać, to daję i zainteresowany czuje, nie musi sie domyślać ani pytać :wink: :mrgreen: Ty chyba to wiesz najlepiej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić afery. Ja uważam,że z jednej strony tyle imprez w tak krótkim czasie jest OK,bo wszyscy sie wyszaleją, ale niestety wkrótce ludzie ( i ich portfele) udławią sie tym wszystkim i po czasie będzie ciężko zebrać ekipę na większą wspólną imprezę. No i sportowa rywalizacja o Puchar Verta czy Rallymen straci swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, ludzi w subaru wciąż przybywa. :) Chętni będą zawsze, nie ci to inni.

Trzeba się pogodzic również z faktem, że forum przestało byc kameralne.

 

Oby trafiali się tacy którym będzie się chciało organizowac. A, że wtedy ciężko firmom (bo nie oszukujmy się o to idzie) dorównac cenowo "amatorce"... cóż, wolny rynek i konkurencja - jak w każdej pracy, dziedzinie itp - niestety monopolu nie będzie.

 

Wiecznie taki "amator" organizował nie będzie to po 1. Po 2 firma celuje w innego klienta (korporacyjnego tak?) więc w czym problem? Konkurowac można i ceną i jakością usług w tym przypadku.

 

Jeżeli nie o to chodzi, tylko o jakies obgadywanie na pw, to albo powiedzcie o co biega - żeby inni też sobie poczytali, albo załatwcie to sobie też na pw. Po co osoby które nie wiedzą o co chodzi (m.in. ja) mają się wtrącac?

 

Zorganizujcie coś w innym miejscu (tor Kielce?), wtedy przyjadą tez inne osoby, nie każdy ma blisko do Ułęża (tak jak np te szutry - brawo za pomysł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie po raz kolejny pisać, że każda impreza ma swój urok.

Ich mnogość jest tylko plusem i nie sądzę, żeby w przyszłości występowały problemy z frekwencją na tego typu imprezach.

Wielkie dzięki chłopaki za organizację i związane z tym poświęcenie.

Przykro tylko jest czytać o "akcji anty-vertoliniowej"

Bless!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem sie "z tematem", przeanalizowałem go jeszcze raz i mam kilka konkluzji: vert, jest mi autentycznie przykro, jeśli ktoś (lub ktosie) przedstawił Ci zarzut celowej organizacji "Twojej" imprezy w "moim" terminie jako czynu skierowanego przeciwko mnie. Ja tak nie uważam, wręcz przeciwnie, cieszę się z rozszerzenia możliwości poupalania na różnych torach, nawierzchniach itp. Sam bym pojechał na ten "szuter" do Ciebie, a prawde mówiąc, miałem zadzwonic do Ciebie i Cię po koleżeńsku "opieprzyć", że wybrany przez Ciebie termin wyklucza moją obecność na Twojej imprezie, ale obawiając się, że nie daj Boże, będe opacznie zrozumiany, odstąpiłem od tego. Temat Twojego 1 Eventu jest dla mnie zamknięty, co oświadczyłem publicznie na FORUM i tego się będę trzymał. Uważam, że moje relacje z Tobą, Norvegiem oraz Carfitem wróciły na należne miejsce, co mnie cieszy, a potwierdziła to moja obecność na Twoim 2 Evencie i nasze wzorcowe relacje. Zachowaliśmy się wszyscy jak ludzie honoru, po męsku: spór, koniec sporu, buźka i spoko relacje. Tak to wygląda z mojego punktu widzenia, domniemam, że tak z Waszego również. Twoje małe "zaczepki" do mnie na Forum traktowałem żartobliwie i tak traktował będę, jako słowna gra towarzyska qmpli. Bez podtekstów. Nie rozumiem jednak, co chciałes osiągnąć tym topikiem, dając tak prowokacyjny tytuł, który mi sie kojarzy z japońskim filmem "Pojedynek potworów" lub "Godzilla contra Gigan", które ogladałem w dzieciństwie. Czemu ignorujesz zapytania moje i innych, "O CO CHODZI"! Używasz mojego nicka w tytule topica, zaznaczając jednocześnie, ze nie będziesz ze mną gadał. Masz do tego prawo, ale logiki w tym nie widzę żadnej. Pierwszymi osobami, które z serca zaprosiłem SMSami zaraz po ogłoszeniu mojego I Meetingu byłeś Ty i Norveg. Zapraszam również na następne moje imprezy. Ale jeśli coś napiszesz na FORUM, to racz też odpowiadać na oczywiste pytania. Chyba nie proszę o zbyt wiele. Pozdrawiam szczerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po męsku: spór, koniec sporu, buźka i spoko relacje.

 

 

Rallymen, po męsku :?: :shock: zmień "buźkę" na "piątkę", "grabę" to zrozumiem :mrgreen:

 

Wyjaśniam, że użyte tu słowo "buźka" należy tłumaczyć jako "piątka" lub "graba" ale autentyczna, nie tylko formalna. :mrgreen: Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen.Nie ma o czym mowic.dostalem rozne smsy maile pw i stad watek.jestes wspanialy chlop,wszystko gra i smutno mi ze cie nie bedzie na szutrach.a to ze sie usmiecham pod nosem ?

no usmiecham sie.sciskam vert

 

MODERATORZE czy mozna to zamknac bo nie widze sensu dalej brnac w ten magiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen.Nie ma o czym mowic.dostalem rozne smsy maile pw i stad watek.jestes wspanialy chlop,wszystko gra i smutno mi ze cie nie bedzie na szutrach.a to ze sie usmiecham pod nosem ?

no usmiecham sie.sciskam vert

 

MODERATORZE czy mozna to zamknac bo nie widze sensu dalej brnac w ten magiel.

 

Przecież sam rozpocząłeś ten temat, a jest to Forum Dyskusyjne, a nie Ogłoszenia Parafialne. Wolno Ci uśmiechać sie pod nosem do woli, ale jeśli to z mojego powodu oraz umieszczasz o tym obwieszczenie na FORUM, to nie dziw się, że sie zapytam o powód tych uśmiechów? Nie widzę powodu kneblowania tematu, ale wszystko w rękach MOD-ów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...