Skocz do zawartości

Vert VS Rallymen


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Tia.

Po różnych mailach,PW i innych telefonach, dlaczego robię ,,szutry,, w tym samym czasie co Ułęż i o co chodzi w tym wszystkim,odpowiadam:

Jak wiecie ,,moje,, imprezy różnią się od imprez robionych przez Rallymena.

Czym sie różnią chyba wszyscy wiedzą.Nie mam zamiaru ani ochoty porównywać moich imprez z Rallymena.

Z założenia moja i Norvega spółka skierowana jest ze swoją działalnościa do firm i to na nich zamierzamy zarabiać.Rozumiem również tych którzy z radością jadą pojeżdzic taniej.

Z przyjemnością będę organizował kolejne edycje ,,PUCHARU,, jeśli tylko będziecie mieli ochotę przyjechać.Oczywiście jeżeli bedzie wolny Ułęż ( i oczywiście jeśli do końca roku Rallymen nie zarezerwował wszystkich piątkow i sobót )

 

Mam również pomysł aby organizować imprezy na innych nawierzchniach niż asfalty w celu podnoszenia waszych i swoich umiejętności.

Będę również zawsze pamiętał o tym aby imprezy były na odpowiednim poziomie wypasienia ponieważ ze względu na swój wiek i wątrobęnie mogę sie schylać i jeść konserw turystycznych.

 

Pozdrawiam serdecznie. vertolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tępienie verta

 

Gal, jaśniej poproszę - czym to sie objawia?

 

Osobiście byłem na imrezie Verta (tej zaśnieżonej :P ) i było ok. Na rallymana jeszcze nie byłem (ogólnie mi daleko do Ułęża) ale wydaje mi się, że każdy może zorganizowac pojeżdzawki dla forumowiczów.

 

Czym się różnią tak jak Vert napisał - wiadomo. Imo, jakby nie było na to popytu, to by nie było podaży - proste.

 

Ja na kolejna imprezę Verta czekam (asfaltową) i pewnie się pojawię. Mam nadzieje, że będzie juz cieplej wtedy (i mniej niż 30 aut) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu robic problemu, bo tak na prawde go nie ma

 

na kazda impreze organizowaną przez verta czy rallymana sklad sie zbiera, tylko sie cieszyc, my bo mamy mozliwosc jezdzenia w roznych miejscach, a vert i rallyman ma mozliwosc wykazania sie jako organizator, w koncu nikomu wiecej sie nie chce brac za organizowanie...no moze jeszcze AKoper

 

dzieki za organizowane pojeżdżawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu robic problemu, bo tak na prawde go nie ma

 

na kazda impreze organizowaną przez verta czy rallymana sklad sie zbiera, tylko sie cieszyc, my bo mamy mozliwosc jezdzenia w roznych miejscach, a vert i rallyman ma mozliwosc wykazania sie jako organizator, w koncu nikomu wiecej sie nie chce brac za organizowanie...no moze jeszcze AKoper

 

dzieki za organizowane pojeżdżawki

 

True.

 

I na tym powinien zakończyc się ten temat, zanim się zacznie robic niezdrowa atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów i parę maili zadecydowało o tym że napisałem tego maila.

Strasznie nie lubię i uważam to za ubeckie działanie jak ktoś robi mi koło pióra.Nie będe pisał kto i co bo to nie ma sensu.Dziwi mnie natomiast fakt że po raz kolejny czyjaś incjatywa (moja ) do działania,spełnianianie marzeń etc.budzi w ludziach zawiść,idiotyczne komentarze i domysły.smutne to lecz niestety prawdziwe.

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów i parę maili zadecydowało o tym że napisałem tego maila.

Strasznie nie lubię i uważam to za ubeckie działanie jak ktoś robi mi koło pióra.Nie będe pisał kto i co bo to nie ma sensu.Dziwi mnie natomiast fakt że po raz kolejny czyjaś incjatywa (moja ) do działania,spełnianianie mażeń etc.budzi w ludziach zawiść,idiotyczne komentarze i domysły.smutne to lecz niestety prawdziwe.

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

vert, buraku! Przestań pisać "mażeń", bo mi się odechciewa Cię bronić.

PS: Żeby było jasne - nie napisałełem do vertolda nic. Ani na priv, ani na maila, ani nie dzwoniłem. Ale akcja anty-vertoliniowa na Forum jest tak obleśnie widoczna, że chyba czas z tym skończyć.

A pojeżdżawki niech sobie organizuje kto chce, póki opon, skrzyń i reszty samochodów amatorom tych imprez starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów i parę maili zadecydowało o tym że napisałem tego maila.

Strasznie nie lubię i uważam to za ubeckie działanie jak ktoś robi mi koło pióra.Nie będe pisał kto i co bo to nie ma sensu.Dziwi mnie natomiast fakt że po raz kolejny czyjaś incjatywa (moja ) do działania,spełnianianie mażeń etc.budzi w ludziach zawiść,idiotyczne komentarze i domysły.smutne to lecz niestety prawdziwe.

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Vert, czy możesz, na moja prośbę, pisać otwartym językiem, bez niedomówień, pola do domysłów itp? Bo takie "wiem, ale Wam nie powiem" mnie nie przekonuje. Zwłaszcza proszę o rozwinięcie wątku: "ubeckie działanie.... koło pióra...kto i co....???" Bardzo proszę. Uważam, że mam do tej prośby prawo, gdyż w poście odnosisz się do mojej osoby, w sposób jakiś enigmatyczny, a ja chciałbym po chłopsku wiedzieć, czy tu mnie "kwalom, czy ganiom". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, tępienie verta w ostatnich tygodniach przybrało wymiar jakiejś epidemii.

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale to jest bez sensu.

 

Gal, rozwiń prosze post, gdyż ja nie zauważyłem tego zjawiska (co prawda nie czytam 100% postów), lecz jeśli istnieje, to sie mu przyjrzę, aby się odnieść do poruszonej przez Ciebie kwestii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - przyznaję się do poświęcania forum tylko tyle czasu, ile potrzeba na przeczytanie interesujących mnie wątków (kiedyś śledziłem wszystkie, albo prawie wszystkie), ale to, co piszesz, zaskakuje również mnie. Myślałem że po słynnym Ułężu I sprawa została wyjaśniona i wszyscy przeszli nad tym do porządku dziennego, a tu się okazuje, że wciąż są jakieś "ale"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubeckie działanie.... koło pióra...kto i co....???" Bardzo proszę. Uważam, że mam do tej prośby prawo, gdyż w poście odnosisz się do mojej osoby, w sposób jakiś enigmatyczny,

 

ubeckie działania..... koło pióra... przecież nie skierował tych zwrotów do Ciebie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta sytuacja coś przypomina :mrgreen: Zawsze znajdzie sie ktoś kto odkryje w sobie dusze organizatora , oglądając jakąś impreze.Akcji antyvetowej nie zauważylem.

Rallyman wykupil Ulęz i wraz z ustawiającym trasę Wroblem organizuja spotkania.Z tego co wiem każdy mogl to zrobić.Vert nie wymyślił Ulęża podobnie jak Slomczyna a wręcz powielił czyjeś incjatywy i jako Vert-Organizator zaczął to sprzedawac na forum.

Jak widać na forum jest zbyt malo osob chcących tak ekstremalnie i często trenowac i tu jest problem.Inną sprawą jest oczywiście cena tych spotkań powiedzmy koleżeńskich.Rallyman chce jeżdzic to sobie wykupil Ulęz , znalazl chętnych do zwrotu kosztow i OK.Amatorka można powiedziec :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubeckie działanie.... koło pióra...kto i co....???" Bardzo proszę. Uważam, że mam do tej prośby prawo, gdyż w poście odnosisz się do mojej osoby, w sposób jakiś enigmatyczny,

 

ubeckie działania..... koło pióra... przecież nie skierował tych zwrotów do Ciebie? :roll:

 

Nie piszę, że do mnie. Ale proszę o rozwinięcie, bez przemilczeń. Zwłaszcza, że po sąsiedzku odnosi sie w dziwny sposób do mojej skromnej osoby. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów i parę maili zadecydowało o tym że napisałem tego maila.

Strasznie nie lubię i uważam to za ubeckie działanie jak ktoś robi mi koło pióra.Nie będe pisał kto i co bo to nie ma sensu.Dziwi mnie natomiast fakt że po raz kolejny czyjaś incjatywa (moja ) do działania,spełnianianie mażeń etc.budzi w ludziach zawiść,idiotyczne komentarze i domysły.smutne to lecz niestety prawdziwe.

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Vert, czy możesz, na moja prośbę, pisać otwartym językiem, bez niedomówień, pola do domysłów itp? Bo takie "wiem, ale Wam nie powiem" mnie nie przekonuje. Zwłaszcza proszę o rozwinięcie wątku: "ubeckie działanie.... koło pióra...kto i co....???" Bardzo proszę. Uważam, że mam do tej prośby prawo, gdyż w poście odnosisz się do mojej osoby, w sposób jakiś enigmatyczny, a ja chciałbym po chłopsku wiedzieć, czy tu mnie "kwalom, czy ganiom". Pozdrawiam.

 

Rallymen nie napisałem nic złego na temat Twojej osoby.Nie zamierzam dyskutować z Tobą jak również wywlekać postów rodem z magla.

Napisałem jedynie że stałeś się bywalcem Ułęża czego Ci zazdroszcze szczerze.

Przemqu zajmij sie kolegami :wink: damy sobie rade bez Ciebie.

Taką sobie z Galem wymysleliśmy rozrywkę w miesiącu kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta sytuacja coś przypomina :mrgreen: Zawsze znajdzie sie ktoś kto odkryje w sobie dusze organizatora , oglądając jakąś impreze.Akcji antyvetowej nie zauważylem.

Rallyman wykupil Ulęz i wraz z ustawiającym trasę Wroblem organizuja spotkania.Z tego co wiem każdy mogl to zrobić.Vert nie wymyślił Ulęża podobnie jak Slomczyna a wręcz powielił czyjeś incjatywy i jako Vert-Organizator zaczął to sprzedawac na forum.

Jak widać na forum jest zbyt malo osob chcących tak ekstremalnie i często trenowac i tu jest problem.Inną sprawą jest oczywiście cena tych spotkań powiedzmy koleżeńskich.Rallyman chce jeżdzic to sobie wykupil Ulęz , znalazl chętnych do zwrotu kosztow i OK.Amatorka można powiedziec :mrgreen:

Pozdr.AK

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Skąd wiesz, że mam czas? kasę? chęć? Co jest "zastanawiające, no ale..."? Co konkretnie Cię "troszkę śmieszy?" Rozwiń myśl, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, a gdzie jest ta szutrowa impreza?

Może przyjadę.

 

tor ludwiczaka gdzies pod olsztynem dokladnie nie wiem , opis jest chyba w odpowiednim wątku o tym spotkaniu

 

nazwe wsi i mape dojazdu dam w sobote.sam nie wiem jeszcze jak tam dojechac.

jestem umowiony z pablonasem w piatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką sobie z Galem wymysleliśmy rozrywkę w miesiącu kwietniu.

Verolini! (i inni)

Ja sobie nic nie wymyślam. Ja jestem tu dla zabawy i mnie... się nie podoba, jak widzę, że atmosfera się zwarza przez idiotyczne podchody osobiste.

Drogie Państwo!

To przecież dobrze, że właściciele tak rajdowej marki jak Subaru, doskonalą swoje umiejętności na amatorskich próbach na zamkniętym terenie.

 

Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Rallymen nagle odkrył w sobie dusze organizatora i został wielbicielem Ułężą ....to wspaniale.Ma Czas,Kase i Chęć na organizację.Super.Zazdroszczę Mu.Trochę zastanawiające no ale ... mnie to najwyżej troszkę śmieszy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Skąd wiesz, że mam czas? kasę? chęć? Co jest "zastanawiające, no ale..."? Co konkretnie Cię "troszkę śmieszy?" Rozwiń myśl, proszę.

 

Patrząc na zajety kwiecień chęć robienia jazd w wielki piątek ,sobote,niedzielę i poniedziałek wielkanocny trzeba bardzo kochac jazde subaru.To mnie troszkę smieszy...

Przytczka w nos mi chcesz dać ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...