Jump to content

Outback my06 pytania przed zakupem


ziomek4000
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj oglądałem ten egzemplarz:
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-outback-automat-4x4-zarejestrowany-nowy-rozrzad-doinwestowany-bezwypadek-ID6CsRPo.html

Samochód został wyprodukowany na rynek "arabski" (na lusterkach i książce serwisowej wydrukowane tamtejsze szlaczki). Podejrzewam że producenci nie przewidują że w tamtych rejonach będzie mgła i z tyłu nie ma w klapie światła (jest tylko atrapa) i przełącznik zespolony nie ma opcji włączenia tylnego przeciwmgielnego. Orientuje się ktoś czy mimo wszystko wiązka jest poprowadzona i wystarczy wymienić przełącznik i w klapie zamontować lampkę? Na razie jest zamontowane pod zderzakiem dodatkowe światło i osobny włącznik we wnętrzu.
Druga rzecz to wskazania małego wyświetlacza nad radiem. Nie pokazuje spalania w tradycyjny sposób l/km tylko km/l. Pytanie czy to da radę przeprogramować czy to grubszy temat?
Trzecie pytanie dotyczy radia. W obecnym samochodzie mam radio z bluetooth a wiem że w outbackach też takie występowały. Czy wystarczy wymienić radio czy trzeba jeszcze jakiś dodatkowy moduł?
Kolejna sprawa to kierownica. Czy wymiana na wielofunkcyjną jest na zasadzie plug&play czy trzeba ciągnąć dodatkową wiązkę kabli?

 

Jeśli temat w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Najlepiej będzie jako podasz VIN. Po numerze będzie wiadomo jaka produkcja - jeśli pczątek JF (Japonia), 4S (USA). Według mnie jest to punkt wyjścia dalszych poszukiwań wyposażenia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...