Skocz do zawartości

wymiana zarówek oswietlenia wewn., bagażnika i tablicy rejestracyjnej na LED


Tadeo

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ogarniał temat w Forku XT z 2017r.

rozmyśliwuje nad wymianą tych nędznie świecących żarówek fabrycznych w oświelteniu wnętrza kabiny, bagażnika i tablicy rejestracyjnej na LED..

co i gdzie kupić.... prośba o sugestie

 chciałbym również wymienić przednie halogeny mgielne na LED.. te fabryczne po zaliczeniu kilka kałuż nadają się na szrot (woda wewnątrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tadeo napisał:

rozmyśliwuje nad wymianą tych nędznie świecących żarówek fabrycznych w oświelteniu wnętrza kabiny, bagażnika i tablicy rejestracyjnej na LED..

co i gdzie kupić.... prośba o sugestie

Ja kupowałem na Aliexpress, są zestawy dla konkretnego modelu albo możesz sobie kupić na sztuki.

Kupiłem zestaw i nie wiem jak długo już świeci, ale długo i bez problemu. Koszt <10$

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tadeo napisał:

rozmyśliwuje nad wymianą tych nędznie świecących żarówek fabrycznych w oświelteniu wnętrza kabiny, bagażnika i tablicy rejestracyjnej na LED

Aliexpress, wymieniłem w Levorgu - działają bardzo dobrze i już kilkukrotnie uratowały mi akumulator. Nie wymieniałem żarówek tablicy rejestracyjnej. 

 

Godzinę temu, Tadeo napisał:

chciałbym również wymienić przednie halogeny mgielne na LED.. te fabryczne po zaliczeniu kilka kałuż nadają się na szrot (woda wewnątrz)

Jeśli nie są zbite, to chyba są objęte gwarancją? Ledowe są dość drogie, poza tym jak padną, to wymieniasz całe lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem u siebie te: https://www.sklepledowy.pl/pl/p/Subaru-Forester-IV-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Premium-6-zarowek/3527

"ciepły" odcień - 3000 K

Świecą jak wściekłe.., aż za bardzo.., ale jak już kupiłem i zmieniłem..

Trochę trzeba poustawiać oryginalne mocowania bo nie do końca są identyczne rozmiary tych LED-ów. 

Ale do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dzik44 napisał:

Wstawiłem u siebie te: https://www.sklepledowy.pl/pl/p/Subaru-Forester-IV-Zestaw-oswietlenie-kabiny-LED-Premium-6-zarowek/3527

"ciepły" odcień - 3000 K

Świecą jak wściekłe.., aż za bardzo.., ale jak już kupiłem i zmieniłem..

Trochę trzeba poustawiać oryginalne mocowania bo nie do końca są identyczne rozmiary tych LED-ów. 

Ale do zrobienia.

Mam taki zestaw do środka u siebie ale kupiłem lekko niebieski . Nie walą po oczach jak ledy białe . Miałem i było za jasno.

Co do oświetlenia tablicy na Aliexpres są dedykowane całe lampki . Z tą tablicą trzeba uważać. Tył jest bardzo czuły na zmiany żarówek na ledy przy audio z kamerą cofania . Może przygasać czasami ekran z radia .      

Edytowane przez Jacocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn wykonuje takie oświetlenie na zamówienie, mi zrobił takie w dwóch autach. Specjalne europejskie dedykowane zestawy Led.
Trzeba zdemontować oryginalne lampy wewnętrzne i mu podesłać, na drugi dzień masz nowe o odpowiedniej barwie i tak zrobione, że będą działały długo, bez przegrzewania się. W razie zainteresowania - mogę podesłać Ci jego numer lub w okolicy Warszawy pokazać jak fajnie to wygląda.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...