Skocz do zawartości

Turcja


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Myślę o Turcji jako objazdówce, oczywiście ekspedycji terenówkami. Piękny kraj. Jednak sytuacja polityczna znowu może się skomplikować... Na razie śledzę co się dzieje. 

@Blixten przyleciałeś samolotem, czy Subarakiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

tylko wczoraj wrocilem z Turcji... Kapadocja jest piekna (i komfortowa o tej porze roku :thumbup: )

 

jezeli zas chodzi o hotel, to polecam Kayakapi Premium Caves - bardzo klimatyczne miejsce

 

 

Czy w związku z inwazją w Syrii są jakieś napięcia czy problemy?

Czy byłeś tam autem, jeździełeś po kraju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem kilka dni w Ankarze oraz kilka w Kapadocji (oraz tranzytem w Stambule), autem nie jezdzilem

 

Zycie toczy sie w zwyklym trybie, zadnych widocznych zmian, moze tylko ciut wiecej policji na ulicach w stolicy... w Kapadocji pelno tyrustow z roznych krajow

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Ponowie pytanie, które padało wczesniej był ktos w Turcji samochodem? Tak się narazie głośno zastanawiam, ale ten pierwszy samochodowy wyjazd w europe autem mi sie bardzo spodobał. Turcja to albo Istambul i tylko on co wydaje sie prostą wycieczką, albo pociągnać podróż dalej na południe np do Kemer lub gdzie kolwiek w zagłębie hotelowe i tam chwile wypocząć. Nie zaden ofroad tylko zwykła jazda asfaltami :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 11.12.2020 o 22:56, MateuszWwa napisał:

Ponowie pytanie, które padało wczesniej był ktos w Turcji samochodem? Tak się narazie głośno zastanawiam, ale ten pierwszy samochodowy wyjazd w europe autem mi sie bardzo spodobał. Turcja to albo Istambul i tylko on co wydaje sie prostą wycieczką, albo pociągnać podróż dalej na południe np do Kemer lub gdzie kolwiek w zagłębie hotelowe i tam chwile wypocząć. Nie zaden ofroad tylko zwykła jazda asfaltami :) 

 

 

Jak planujesz wybrać się do TURCJI autem to proponuję zapoznaj się z tym materiałem:

 

Film z 2018 roku, zatem w miarę świeży.

Rozmawiałem swego czasu z pewną rodziną, która podobną drogą dotarła do Stambułu, po przeżyciach z tym związanych później wypoczywała ona przez parę dni na plażach Bułgarii :) Z tej rozmowy zapamiętałem, że mieszkańcy Stambułu strasznie jeżdżą i bardzo łatwo tam o kolizję, a duże to miasto - zatem musisz uważać na swoje autko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...