Jump to content

Turcja

Blixten
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Myślę o Turcji jako objazdówce, oczywiście ekspedycji terenówkami. Piękny kraj. Jednak sytuacja polityczna znowu może się skomplikować... Na razie śledzę co się dzieje. 

@Blixten przyleciałeś samolotem, czy Subarakiem? 

tylko wczoraj wrocilem z Turcji... Kapadocja jest piekna (i komfortowa o tej porze roku :thumbup: )

jezeli zas chodzi o hotel, to polecam Kayakapi Premium Caves - bardzo klimatyczne miejsce

7 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

tylko wczoraj wrocilem z Turcji... Kapadocja jest piekna (i komfortowa o tej porze roku :thumbup: )

jezeli zas chodzi o hotel, to polecam Kayakapi Premium Caves - bardzo klimatyczne miejsce

Czy w związku z inwazją w Syrii są jakieś napięcia czy problemy?

Czy byłeś tam autem, jeździełeś po kraju? 

Bylem kilka dni w Ankarze oraz kilka w Kapadocji (oraz tranzytem w Stambule), autem nie jezdzilem

Zycie toczy sie w zwyklym trybie, zadnych widocznych zmian, moze tylko ciut wiecej policji na ulicach w stolicy... w Kapadocji pelno tyrustow z roznych krajow

• Like 1

• 4 months later...
  • 9 months later...

Ponowie pytanie, które padało wczesniej był ktos w Turcji samochodem? Tak się narazie głośno zastanawiam, ale ten pierwszy samochodowy wyjazd w europe autem mi sie bardzo spodobał. Turcja to albo Istambul i tylko on co wydaje sie prostą wycieczką, albo pociągnać podróż dalej na południe np do Kemer lub gdzie kolwiek w zagłębie hotelowe i tam chwile wypocząć. Nie zaden ofroad tylko zwykła jazda asfaltami :) 

• 4 weeks later...
W dniu 11.12.2020 o 22:56, MateuszWwa napisał:

Ponowie pytanie, które padało wczesniej był ktos w Turcji samochodem? Tak się narazie głośno zastanawiam, ale ten pierwszy samochodowy wyjazd w europe autem mi sie bardzo spodobał. Turcja to albo Istambul i tylko on co wydaje sie prostą wycieczką, albo pociągnać podróż dalej na południe np do Kemer lub gdzie kolwiek w zagłębie hotelowe i tam chwile wypocząć. Nie zaden ofroad tylko zwykła jazda asfaltami :) 

Jak planujesz wybrać się do TURCJI autem to proponuję zapoznaj się z tym materiałem:

Film z 2018 roku, zatem w miarę świeży.

Rozmawiałem swego czasu z pewną rodziną, która podobną drogą dotarła do Stambułu, po przeżyciach z tym związanych później wypoczywała ona przez parę dni na plażach Bułgarii :) Z tej rozmowy zapamiętałem, że mieszkańcy Stambułu strasznie jeżdżą i bardzo łatwo tam o kolizję, a duże to miasto - zatem musisz uważać na swoje autko :)