Jump to content
Matthew1990

Nawigacja do XV 2018 z USA

Recommended Posts

Witam wszystkich

Sprowadziłem sobie ze stanów Subaru Crosstrek(XV) 2018 . Samochód jest już naprawiony , jeździ , wszystko fajnie ,tylko nie wiem jak wgrać mapę Polski do nawigacji . ASO stwierdziło że nie wie jak bo auto z USA. W panelu nawigacji nie ma wejścia na kartę microSD. W USA można ściągnąć aktualizację na kartę SD i włożyć przez czytnik do USB . Próbowałem z kartą z najnowszą mapą Europy która pasuje m.in do Outbacka 15-17 czy Forestera obecnej generacji ale po włożeniu nic się nie wyświetla na ekranie  Proszę o poradę jak i gdzie wgrać mapę nawigacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi wygląda na większą rzeźbę, ponieważ samo oprogramowanie stacji multimedialnej ma w sobie chyba zaszyty region. Mógłbyś od kogoś pożyczyć USB z oprogramowaniem z Europy i wgrać do siebie. Tylko co w przypadku, jak i sprzętowo jakieś różnice są i sobie zbrickujesz Starlinka?

 

A nie działa ci Android Auto i/lub Apple Carplay? Mapy wbudowane są.... no po prostu są. Te z Carplay są o niebo lepsze (AA to inna sprawa, tu można dyskutować :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Docelowo będę pewnie korzystał z Android Auto, ale po prostu chciałbym żeby mój egzemplarz nie był wybrakowany :) . Obdzwoniłem chyba całą Polskę , wszyscy rozkładają ręce. Mam nadzieje że z czasem ktoś to ogarnie ( niedługo wchodzi do sprzedaży nowy Forester z podobnym systemem multimedialnym, więc rynek z czasem wymusi większe zainteresowanie tematem.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stacje multimedialne mimo zbliżonego wyglądu różnią się wersją sprzętu i wychodzi na nie inny firmware. Nie wiem czy będzie prosto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...