Skocz do zawartości

Nawigacja do XV 2018 z USA


Matthew1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Sprowadziłem sobie ze stanów Subaru Crosstrek(XV) 2018 . Samochód jest już naprawiony , jeździ , wszystko fajnie ,tylko nie wiem jak wgrać mapę Polski do nawigacji . ASO stwierdziło że nie wie jak bo auto z USA. W panelu nawigacji nie ma wejścia na kartę microSD. W USA można ściągnąć aktualizację na kartę SD i włożyć przez czytnik do USB . Próbowałem z kartą z najnowszą mapą Europy która pasuje m.in do Outbacka 15-17 czy Forestera obecnej generacji ale po włożeniu nic się nie wyświetla na ekranie  Proszę o poradę jak i gdzie wgrać mapę nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na większą rzeźbę, ponieważ samo oprogramowanie stacji multimedialnej ma w sobie chyba zaszyty region. Mógłbyś od kogoś pożyczyć USB z oprogramowaniem z Europy i wgrać do siebie. Tylko co w przypadku, jak i sprzętowo jakieś różnice są i sobie zbrickujesz Starlinka?

 

A nie działa ci Android Auto i/lub Apple Carplay? Mapy wbudowane są.... no po prostu są. Te z Carplay są o niebo lepsze (AA to inna sprawa, tu można dyskutować :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo będę pewnie korzystał z Android Auto, ale po prostu chciałbym żeby mój egzemplarz nie był wybrakowany :) . Obdzwoniłem chyba całą Polskę , wszyscy rozkładają ręce. Mam nadzieje że z czasem ktoś to ogarnie ( niedługo wchodzi do sprzedaży nowy Forester z podobnym systemem multimedialnym, więc rynek z czasem wymusi większe zainteresowanie tematem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...