Jump to content

Nawigacja do XV 2018 z USA


Matthew1990
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich

Sprowadziłem sobie ze stanów Subaru Crosstrek(XV) 2018 . Samochód jest już naprawiony , jeździ , wszystko fajnie ,tylko nie wiem jak wgrać mapę Polski do nawigacji . ASO stwierdziło że nie wie jak bo auto z USA. W panelu nawigacji nie ma wejścia na kartę microSD. W USA można ściągnąć aktualizację na kartę SD i włożyć przez czytnik do USB . Próbowałem z kartą z najnowszą mapą Europy która pasuje m.in do Outbacka 15-17 czy Forestera obecnej generacji ale po włożeniu nic się nie wyświetla na ekranie  Proszę o poradę jak i gdzie wgrać mapę nawigacji.

Link to comment
Share on other sites

To mi wygląda na większą rzeźbę, ponieważ samo oprogramowanie stacji multimedialnej ma w sobie chyba zaszyty region. Mógłbyś od kogoś pożyczyć USB z oprogramowaniem z Europy i wgrać do siebie. Tylko co w przypadku, jak i sprzętowo jakieś różnice są i sobie zbrickujesz Starlinka?

 

A nie działa ci Android Auto i/lub Apple Carplay? Mapy wbudowane są.... no po prostu są. Te z Carplay są o niebo lepsze (AA to inna sprawa, tu można dyskutować :) )

Link to comment
Share on other sites

Docelowo będę pewnie korzystał z Android Auto, ale po prostu chciałbym żeby mój egzemplarz nie był wybrakowany :) . Obdzwoniłem chyba całą Polskę , wszyscy rozkładają ręce. Mam nadzieje że z czasem ktoś to ogarnie ( niedługo wchodzi do sprzedaży nowy Forester z podobnym systemem multimedialnym, więc rynek z czasem wymusi większe zainteresowanie tematem.)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...