Jump to content

Nawigacja do XV 2018 z USA

Matthew1990
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich

Sprowadziłem sobie ze stanów Subaru Crosstrek(XV) 2018 . Samochód jest już naprawiony , jeździ , wszystko fajnie ,tylko nie wiem jak wgrać mapę Polski do nawigacji . ASO stwierdziło że nie wie jak bo auto z USA. W panelu nawigacji nie ma wejścia na kartę microSD. W USA można ściągnąć aktualizację na kartę SD i włożyć przez czytnik do USB . Próbowałem z kartą z najnowszą mapą Europy która pasuje m.in do Outbacka 15-17 czy Forestera obecnej generacji ale po włożeniu nic się nie wyświetla na ekranie  Proszę o poradę jak i gdzie wgrać mapę nawigacji.

To mi wygląda na większą rzeźbę, ponieważ samo oprogramowanie stacji multimedialnej ma w sobie chyba zaszyty region. Mógłbyś od kogoś pożyczyć USB z oprogramowaniem z Europy i wgrać do siebie. Tylko co w przypadku, jak i sprzętowo jakieś różnice są i sobie zbrickujesz Starlinka?

A nie działa ci Android Auto i/lub Apple Carplay? Mapy wbudowane są.... no po prostu są. Te z Carplay są o niebo lepsze (AA to inna sprawa, tu można dyskutować :) )

Docelowo będę pewnie korzystał z Android Auto, ale po prostu chciałbym żeby mój egzemplarz nie był wybrakowany :) . Obdzwoniłem chyba całą Polskę , wszyscy rozkładają ręce. Mam nadzieje że z czasem ktoś to ogarnie ( niedługo wchodzi do sprzedaży nowy Forester z podobnym systemem multimedialnym, więc rynek z czasem wymusi większe zainteresowanie tematem.)