Jump to content

Radio Impreza

Baggie
 Share

Recommended Posts

Witam chciał bym

sie dowiedzieć jak wyglada zmiana radia w Imprezie rocznik 2016 na radio z modelu z roku 2012, chodzi mi głównie o to ze moje nie posiada navi i czy to będzie kompatybilne.

Witaj. 

Nie będzie pasowało. Wtyczki są inne. przynajmniej u mnie tak było bo zmieniałem radio z 2014 na 2016;)  Rocznik 2016 ma już te wtyczki od Toyoty. 

Dodatkowo nie będzie działać CI sterowanie z kierownicy, trzeba przerzucić się na stare przyciski.
Podrzuć zdjęcie swojego starego radia i tego aktualnego.

Jeśli chodzi o Navi ja korzystam z Mirrorlinka

mod2.jpg

navi.jpg

mod3.jpg

• 2 months later...

A jak ja mam zwykłe radio zamiast dużego w Sti 2015 to też muszę kupić z tego samego duże czy mogę z młodszych roczników? Zależy mi głównie na kamerze cofania nie będzie problemu jakąś podłączyć? Nie wiem jak się do tego zabrać. 

• 1 month later...

Witam ! ostatnio podłączałem kamerkę i były problemy instalatorzy twierdzili że nie mają oprogramowania do zmiany funkcji aby automatycznie się włączała, w końcu trafiłem do normalnego nie widziwiał tylko obejrzał radio , okazało się że to zwykły chińczyk a nie oryginał, kilka godzin i zamontowane, tyko nie kupuj w ramce fajnie wygląda problem przy rejestracji brak atestów, kup w lampce oświetlenia tablicy rejestracyjnej.