Jump to content
Sign in to follow this  
w3rti

Rajdowego Pucharu ŁZM II KJS Rajd Głowno 08.09.2019

Recommended Posts

Cześć Forumowicze,

 

już 08.09.2019 odbędzie się II Rajd Głowno, czyli impreza o niepowtarzalnej (przynajmniej dla mnie ) charakterystyce w rajdach rangi KJS. Przygotowane 3 odcinki drogowe, zarówno z szybkimi zakrętami jak i z hakami, czy przejazdami przez lasy czy mostki. Te odcinki mogłyby robić za odcinki testowe do RSMP. Wszystko to z profesjonalnym pomiarem czasu. Przykładowe filmiki można spokojnie znaleźć na youtubie ( np. https://youtu.be/X2ZqAgUZ5wM?t=177 ). Jak widać impreza dla osób, które już ogarniają. Głównie ze względu na prędkości i bliskość drzew. Nie mniej w tamtym roku wygrał nasz Forumowicz:puchar: i warto byłoby to kontynuować. 

 

Także jako osoba, która startowała w tamtym roku zachęcam do zapoznania się z trasą i jeśli ma ktoś ochotę i wolną niedzielę do wystartowania i wspólnego ścigania się. Z Warszawy jedzie się zaledwie godzinę, z Torunia godzinę trzydzieści, a z Łodzi półgodziny. Także, miejsce na spot całkiem dobre :)

Więcej info na fanpage: https://www.facebook.com/events/648492172227248/ oraz stronie www: http://www.motosportklub.pl/news.php. Zapisy przez rajd.internetowy.pl

 

Jeszcze raz zachęcam do zapisów oraz kibicowania naszym!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście startowej pojawia się coraz więcej forumowiczów co bardzo cieszy. Będzie na co popatrzeć i komu kibicować w walce z Fiestą Proto :)

 

Na zachętę prezentuje też premierowy, krótki filmik zapowiadający rajd 

 .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...