Skocz do zawartości

Tłumik końcowy Prodrive czy Supersprint?


Darson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawia mnie która z puszek będzie lepsza?

Ogarniam temat wydechu w swoim NA i nie wiem co lepiej by zabulgotało (ps. kolektor już ogarniety ;))

Dla mnie najważniejsza kwestia to głośność wydobywająca się z owych tłumików gdyż planuje robić trasy i potrzebuje coś znośnego a zarazem dającego radość z pięknego dźwięku boxera:)

 

 

Edytowane przez Darson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, aflinta napisał:

Prodrive.

 

wiekszosc Prodrive'ow brzmi jak z lekka poprawiona seria... natomiast SS to bardziej rasowy dzwiek, imho

 

mialem wiele wydechow i to wlasnie SS (z nierdzewki) pozostawil najlepsze wrazenia - wykonanie, spasowanie, dzwiek :thumbup:

 

 

p.s. kiedys na Forum byla straszna moda na H&S - tez mialem i powiem, ze to byl jeden z gorszych wydechow, z ktorymi mialem do czynienia :toobad:

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 00:30, Darson napisał:

Witam, zastanawia mnie która z puszek będzie lepsza? (...)

 

z wydechami jak z felgami - kazdy ma swoj wlasny gust i woli troszke inna barwe dzwieku czy ksztalt koncowki ;)

 

zgaduje, ze bedziesz kupowal uzywke, wiec po prostu wybierz ten wydech, ktory bedzie w lepszym stanei i atrakcyjniejszej cenie :P

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie magnexa i tak jak pisze @eddie_gt4 przy stałych prędkościach nie ma dużej różnicy względem oryginalnej puszki, przy dodaniu gazu za to jest znaczna. Póki nie wytniesz katalizatora czy tłumika środkowego powinno być OK.

Edytowane przez Yaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

, to raczej zadna puszka nie bedzie uciazliwa (no moze poza Blitz Nur SpecR 

Eee przesadzasz :biglol: Ja przy nim odpoczywam B) i poważnie osobiście mi nie przeszkadza mogę na nim lecieć na koniec świata, banan na twarzy całą drogę gwarantowany heh:yahoo:A wracając do Prodrive moim zdaniem ma bardzo czysty dźwięk i najlepiej podkreśla bulgot boksera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spory odzew. Problem z prodrivem jest taki że nie mogę znaleźć go zbytynio nigdzie, może po prostu źle szukam:mellow:.

Supersprinta mam okazję kupić za 700zł lecz po tych opiniach które tu usłyszałem zastanowiłbym się mocno czy może jednak polować na prodrive:coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...