Skocz do zawartości

SI WRC Tamiya 1:24


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Kris, dlatego napisałem "Spec Kris" :cool: :lol:

Korton koła są tylko przyłożone, i nie zupełnie ma miejscu stąd tak to wygląda, ale przynajmniej jest zglebiony i ma ładne fele :razz:

Fotelik jest już na miejscu, a fele powrócą oryginalne, ... Vergette :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRISTOFFERS. CO CO CI CHODZI

 

Sorki, ale tak się na fotę zapatrzyłem, że nie doczytałem wyżej No to chyba wystawię MC 2001 na Allegro, jak kupicie będziecie mieli do kolekcji

 

 

arturgt może wstąpisz na www.modelowanie.fora.pl ???

:?: :?: :?: :?: :?:

 

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 11:37 pm ]

A PO DRUGI TO JEST FORUM FANÓW SUBARU A NIE MODELARNIA POST ZUPEŁNIE BEZ SENSU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRISTOFFERS. CO CO CI CHODZI

 

Sorki, ale tak się na fotę zapatrzyłem, że nie doczytałem wyżej No to chyba wystawię MC 2001 na Allegro, jak kupicie będziecie mieli do kolekcji

 

 

arturgt może wstąpisz na www.modelowanie.fora.pl ???

:?: :?: :?: :?: :?:

 

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 11:37 pm ]

A PO DRUGI TO JEST FORUM FANÓW SUBARU A NIE MODELARNIA POST ZUPEŁNIE BEZ SENSU

 

 

Stary nie wiem czego się nawąchałeś...ale efekt jest zdumiewający :D:D Nie masz tego więcej? : :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PO DRUGI TO JEST FORUM FANÓW SUBARU A NIE MODELARNIA POST ZUPEŁNIE BEZ SENSU

 

Bez sensu? Chyba forum związane z Subaru co nie? jakoś starszym kolegom nic nie przeszkadza i podobają im się moje modele, a ztego co widze to jesteś tu "nowy" i już się czepiasz?

 

Co, wielki szpan bo mamy Subaru w skali 1:1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad motywem "mattel'owym", ale kalki okazały się stare i w ogóle się nie trzymały :roll:

mattelei0.th.jpg

...a to dziwna akcja, która przytrafiła mi się po raz pierwszy ever :???:

plamynj4.th.jpg

Skąd te plamy? Też stare kalki, powietrze, nierówna powierzchnia? Raczej nie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No chłopaku powiem Ci że nawet mnie zaskoczyłeś tym egzemplarzem, pomimo tego że modeli subarki 1:24 widziałem od zarąbania. Powiedz w jaki sposób zrobiłeś silnik? Ja w planach mam drugiego WRX Tamki, bo skoro jednego sprzedałem musiałem kupić drugiego do kolekcji. Może ktoś podrzuci jakiś pomysł na zabarwienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ma wiele wpadek i niedociągnięć, ale miło, że wam się podoba :lol:

Część błędów da się jeszcze naprawić, chociaż na początku miałem nadzieję, że będzie lepiej :roll:

 

Silniki robię ze wszystkiego co popadnie. Różnych części po innych modelach, kabli, kabelków, cyny różnej średnicy, spinaczy, papieru, el. elektroniki np. z rozczłonkowanego starego walkmana itd… Najważniejsze żeby z grubsza przypominał oryginał dlatego zrobiłem kolektor dolotowy, ale tych kabelków na nim już mi się nie chciało.

Muszę kiedyś zrobić foty modeli kumpla, który robi wszystko naprawdę z niczego :lol:

 

Co do kolorów to też brakuje mi pomysłów i najchętniej pouczyłbym się posługiwać aerografem, ale wiem, że już nigdy nie znajdę na to czasu :roll: Zabawa z taśmą zabezpieczającą też mnie wnerwia bo jest pracochłonna.

 

p1010789opisoi0.th.jpg p1010791de2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Muszę kiedyś zrobić foty modeli kumpla, który robi wszystko naprawdę z niczego :lol:

 

NO dobra - podpuściłeś mnie w temacie KrisaKristoffersa więc kilka fotek na szybko ale najpierw 3 słowa wyjaśnienia na obronę bo z perspektywy czasu już nie jestem tak zadowolony z tych modeli jak kiedyś choc dalej mi się bardzo podobają w wykonaniu (ale arę rzeczy bym poprawił). Może dlatego ostatnie bo potwora na bazie 300ZX robię od 5 lat (a właściwie to od 4 lat nie robię :sad: ).

Modele budowałem dość dawno - ostatni skończony powstał jakieś 6 lat temu kiedy narzędzi było znacznie mniej a ja miałem zwykły modem i znikome pojęcie o tym, że są fora modelarskie więc do wszystkiego doszedłem sam lub wymieniając się patentami z Mikkim.

Allegro w moim świecie nie istniało więc wielu gadżetów nie znałem a wielu nie było do kupienia w ogóle. To co teraz jest do kupienia na alledrogo o ebayu nie wspominająć to przepaść - mój faworyt to farba na przegrzane kolektory - mega.

Lakier ofc sprejem bo na aerograf nie było kasy i czasu o cierpliwości nie mówiąc (nerwus jestem i kilka projektów nie doczekało finałów - m.in. Skyline, RX-7 i Corvette C5).

Ciągle liczę że jeszcze znajdę czas na modele więc kolekcja niesklejonuch jest już pokaźna bo ok 10 szt.

Co do fotek - to jeszcze fotki z kliszy z Nikona F80 - niestety nie najlepszej jakości a do tego skanowane. No ale to na szybko - może w weekend zrobię lepsze bo kilku fajnych autek tu nie ma.

CO do Imprezki - bo pewnie wzbudzi największe zainteresowanie - miałem fanaberię na drogową - to był czas kiedy Hołek śmigał czarnym nie-ASO bodajże więc przerobiłem ja z budy rajdowej z MonteCarlo (chyba 98?). Silnik robiony od podstaw z tego co wpadło w łapy a zrobiony na podstawie 2 zdjęć z jakiegoś pisma z porównania z EVO6 - też mam i zrobiłem silnik - później cyknę fotki.

http://picasaweb.google.pl/Bravo.dalek/Modelsy#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stiff, chcesz mi powiedzieć, że tym białym Sky'em z pasami w końcu rzuciłeś o ścianę? :roll:

 

Kris, widziałeś kiedykolwiek taką wersję open Mesia? :cool: :lol:

 

Nieee - ta wersja Sky'a jest już po spotkaniu ze ścianą co w paru miejscach widać ale żal mi go było wywalać więc jeszcze coś z niego zrobiłem.

a co do merca i reszty to jeszcze trzebaby cyknąc na silnik mesia i np na 911 bo też ma wszystko otwierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...