Skocz do zawartości

Subaru Legacy V 2.0 benzyna 2012 - brak mocy po regulacji zaworów


jacek001

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Auto Subaru Legacy V 2012 rok 2.0 benzyna 150KM w automacie. Po regulacji zaworów przy 121 000 km odebrałem auto z warsztatu i ku mojemu zaskoczeniu przestało jeździć :( To jest tnie mocy, a silnik dziwnie głośno pracuje. Przy ruszania po przejechaniu 10m odcina moc na 2-4 sekundy po czym znowu jedzie do 3-4 tyś obrotów i znów odcina. Reset komputera pomaga na parę kilometrów i problem znów się powtarza. Auto przed regulacją zaworów jeździło normalnie, a silnik nie był taki głośny. Przejechałem nim 70 tyś km i nigdy nie miałem żadnego problemu. W warsztacie usłyszałem, że najprawdopodobniej trzeba wgrać nowy soft do kompa za 1600zł i powinno pomóc. Po pierwsze auto przed regulacją zaworów jeździło normalnie (auto kupiłem z przebiegiem 50 000 km.) więc i po regulacji też powinno jeździć normalnie?...? Co o tym sądzicie?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jacek001 zmienił(a) tytuł na Subaru Legacy V 2.0 benzyna 2012 - brak mocy po regulacji zaworów
46 minut temu, jacek001 napisał:

W warsztacie usłyszałem, że najprawdopodobniej trzeba wgrać nowy soft do kompa za 1600zł i powinno pomóc.

głupota jakich mało.. ewidentnie chcą zrzucić z siebie odpowiedzialność abyś rozwiązywał teraz problem gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co drodzy Koledzy nazwę warsztatu zatrzymam dla siebie. Oddaję w pełni sprawnie jeżdżące auto, które ma do regulacji zawory, a odbieram auto po regulacji zaworów, które już nie jeździ, a silnik wydaje odgłosy, których nie było. Zmartwiony:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...