Skocz do zawartości

Pytanie o Klimę . OBK 2001


Qubu666-Baja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wstawiłem sobie nowy skraplacz do klimy i teraz trzeba wstawić O-ringi (wszystkie przy połączeniach rurek w układzie klimy). Wiem,że są te zielone oringi itd,wszystko się zgadza ,ale chcę oryginały wstawić,tym bardziej,że nie chcę za pół roku znowu robić uszczelnienia... Te zielone (chińskie) oringi z tego co wiem,to są z jakieś słabszej mieszanki (nie EPDM). Z jakiej mieszanki są robione oryginalne oringi to nie wiem... ,ale raczej dbają o jakość. Pytanie jest takie: czy znacie numery oryginalnych oringów do klimy z Outback/Legacy/Baja ? .Szukałem wszędzie... w katalogach na stronie subaru parts/serwisówce/na forach i nie znalazłem info o oringach do A/C do układu z roku 2001. Potrzebne by były takie,jak zaznaczyłem na zdjęciu. Ps numery przy liniach są dla ewentualnego uporządkowania numerów seryjnych oringów .   Ps a Wy jak macie? jak te zielone oringi się sprawują? mają idelnie takie same wymiary,jak oryginały? nic nie puszcza ,po 3 min od nabicia? ;)  Temat otwarty,ale... coś serce podpowiada "kup oryginały, kup oryginały..." :)

IMG_20190811_150220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...